carp2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Авіаквитки Ryanair стануть безкоштовними

Авіакомпанія Ryanair, вже зараз продає квитки за символічними цінами, планує зробити багато перельоти повністю безкоштовними для пасажирів. При цьому нова бізнес-модель буде вигідна не тільки мандрівникам, а й аеропортам, і самому авіаперевізнику.

Ірландська авіакомпанія Ryanair не є першою в світі в сегменті лоу-кост (низькі ціни на авіаквитки): піонером була американська Pacific Southwest Airlines ще в 1949 році. Але саме Ryanair домоглася в цій сфері найбільших успіхів, ставши найбільшим бюджетним авіаперевізником. Зобов'язана вона цим своєму генеральному директору Майклу О'Лірі: в 1994 році його послали закрити збиткову на той момент авіакомпанію, а він замість цього придумав успішну бізнес-схему розвитку.

 

Авіаквитки Ryanair стануть безкоштовними
Генеральний директор Ryanair Майкл О'ЛіріФото: Ryanair / Facebook

Зараз флот Ryanair налічує 363 літака замість шести 20 років тому; за 2016 й рік буде перевезено 119 мільйонів пасажирів (644 000 - в 1989 році), і незважаючи на символічну вартість авіаквитків (більшість з них продається по 5-10 євро, середній цінник - 46 євро), про збитки мови не йде. Тільки в 2015 році чистий прибуток Ryanair зріс на 343,9 млн євро в порівнянні з підсумками попереднього року. 

Спочатку Ryanair активно використовувала імідж компанії-провокатора в рекламних цілях - О'Лірі постійно робив шокуючі заяви: наприклад, зробити відвідування туалету на борту платним. Цей і подібні абсурдні плани реалізовані не були, але авіаперевізник дійсно будує свій бізнес на додаткових послугах: від прокату автомобілів до платного багажу. Багато пасажирів не встигають зареєструватися онлайн, а потім ще й роздрукувати посадковий талон; в цьому випадку в аеропорту їм доведеться заплатити суму, яка у багато разів перевищує вартість квитка.

Нещодавно Ryanair знайшла ще одну можливість додаткових доходів, але, на відміну від платного багажу, вона порадує пасажирів. Авіакомпанія планує налагодити бізнес-співпрацю з аеропортами, що дозволить реалізувати квитки безкоштовно. Про це заявив Майкл О'Лірірозповів , виступаючи на конференції в Лондоні. 

За його словами, розраховувати на безкоштовні польоти з великих аеропортів - таких як лондонський Хітроу - не варто, однак ця схема цікава маленьким аеропортам. Уже зараз наявність дешевих рейсів привертає туди додаткове число пасажирів, які, в свою чергу, залишають гроші в магазинах і кафе. А оскільки багато рейсів авіакомпаній-лоукостерів виконуються в незручний час - в дуже ранні або дуже піздні години - пасажири підтримують економіку міста, ночуючи в готелях. Безкоштовні квитки залучать в маловідомі, дрібні і не дуже цікаві туристам населені пункти ще більше гостей. Отриманий в результаті прибуток міста ділитимуть з Ryanair.

На реалізацію цього плану компанія відводить 5-10 років; число щорічно перевезених пасажирів до 2024 року має становити 200 мільйонів.

Джерело: www.nat-geo.ru

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter