zoloty Lev

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Київ - Львів - Прага

Забронювати
Київ - Львів - Прага

Бронювання квитків 

+38 (032) 243-74-44,
+38 (032) 243-75-55,
+38 (096) 701-05-19,


 

 

Маршрут : 

Київ — Житомир — Рівне — Львів — Краковець — Ярослав — Ряшів — Краків — Чеський — Тешин — Фрідек-Містек — Брно — Прага 

Перевірити наявність вільних місць

 


Вт.
Пт.
 Виїзд з Київа
08:30 Київ  Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)
10:30 Житомир  Автовокзал, ул.Киевская 93
13:30 Рівне  Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
17:45 Львів , пл.4  Автовокзал, ул. Стрийска 109
20:00 Краковець  таможня (UA-PL)
21:00 Ярослав  Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Ряшів  Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Краків  Автовокзал, ул. Bosacka 18
02:30 Чеський Тешин  таможня (CZ-PL)
03:30 Фрідек-Містек Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Брно , пл.16  Автовокзал "Звонаржка"
10:00 Прага  Автовокзал "Флоренц"

Чт.
Нд.
Виїзд з Праги
11:00 Прага  Автовокзал "Флоренц" , пл.8
13:45 Брно  Автовокзал "Звонаржка" , пл.16
16:00 Фрідек-Містек Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Чеський Тешин  таможня (CZ-PL)
19:30 Краків  Автовокзал, ул. Bosacka 18
22:00 Ряшів  Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Ярослав  Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Краковець  таможня (UA-PL)
03:00 Львів  Автовокзал, ул. Стрийска 109 , пл.4
07:00 Рівне  Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
10:45 Житомир  Автовокзал, ул.Киевская 93
13:00 Київ  Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал) , пл.17

 

Вартість автобусного квитка

Київ - Прага 1150 грн
Житомир - Прага 1100 грн
Рівне - Прага 1050 грн
Львів - Прага  800 грн

 

Перевізник: KiyPasTrans, ATP-5

Багаж: 1шт. до 20кг(60x40x20)-бесплатно, каждый след. от 100 CZK или 50 UAH 

Знижки:

Дети 5-12 лет 50%
Дети 0-4 лет 80%


Rambler's Top100
Metrika counter