rizdvo baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Херсон - Гамбург

Забронювати
Херсон - Гамбург

Бронювання квитків 

+38 (032) 243-74-44,
+38 (032) 243-75-55,
+38 (096) 701-05-19,

 

 

 

Маршрут : 

Херсон— Миколаїв — Одеса — Умань — Вінниця — Хмеоьницький - Тернопіль - Львів — Берлін — Магдебург — Брауншвейгн — Ганновер — Бремен — Гамбург

Перевірити наявність вільних місць
Пн.
Пт.
21:00 Херсон Автовокзал, ул. Буденного 1
22:30 Миколаїв  Автовокзал, Октябрский проспект 21
01:00 Одеса  Центральный Автовокзал, ул.Колонтаевская 58
05:00 Умань  Автовокзал, ул.Киевская 1
08:00 Вінниця  Автовокзал, ул.Киевская 8
10:30 Хмельницький  Автовокзал, ул.Винницкое шоссе 23
12:30 Тернопіль  Автовокзал, ул.Живова 7
16:00 Львів  Автовокзал, ул. Стрийска 109 , пл.1
08:30 Берлін  ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:30 Магдебург  Автовокзал, Kölner Platz
12:00 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:00 Ганновер ZOB
14:30 Бремен ZOB am Hbf
15:30 Гамбург ZOB, Adenauerallee 78

Вт.
Сб.
10:30 Гамбург  ZOB, Adenauerallee 78
12:00 Бремен  ZOB am Hbf
13:30 Ганновер  ZOB
14:30 Брауншвейг  ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Магдебург Автовокзал, Kölner Platz
18:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:00 Львів , пл.1 Автовокзал, ул. Стрийска 109
12:00 Тернопіль Автовокзал, ул.Живова 7
14:00 Хмельницький Автовокзал, ул.Винницкое шоссе 23
16:00 Вінниця Автовокзал, ул.Киевская 8
18:00 Умань Автовокзал, ул.Киевская 1
21:30 Одеса Итальянский Бульвар 8
22:30 Миколаїв Автовокзал, Октябрский проспект 21
23:30 Херсон Автовокзал, ул. Буденного 1

 

  Херсон Миколаїв Одеса Умань Вінниця Хмельницький Тернопіль Львів
Берлін 81 Є 76 Є 76 Є 76 Є 71 Є 67 Є 62 Є 62 Є
Ганновер 81 Є 81 Є 81 Є 81 Є 76 Є 71 Є 67 Є 67 Є
Гамбург 81 Є 81 Є 81 Є 81 Є 76 Є 71 Є 67 Є 67 Є

 

Перевізник: Winew

Багаж: 2шт. до 40кг(40x60x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR 

Знижки:

Инвалиды 10%
Пенсионеры от 65 лет 10%
Дети 10-12 лет 20%
Дети 2-4 лет 30%
Дети 4-10 лет 30%
Дети 0-2 лет 99%


Rambler's Top100
Metrika counter