bus-sea1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Болгарія планує ввести біометричні візи

Болгарія буде брати біометричні дані для видачі короткострокових віз.

Влада Болгарії планує ввести обов'язкову процедуру біометрії при отриманні віз в країну. Про це повідомляє видання "Болгарські новини по-російськи", передає "УНІАН".

Відзначається, що зміни внесуть до закону про іноземних громадян після того, як через два тижні їх обговорять в уряді країни і Народних зборах Болгарії.

Посольства і консульства Болгарії за кордоном повинні будуть збирати біометричні дані кандидатів на отримання короткострокових віз в країну. Крім того, зміни торкнуться і тих, хто збирається отримати дозвіл на довгострокове перебування в країні для ведення бізнесу. Також для цієї категорії іноземців планується ввести обов'язкові вимоги, згідно з якими бізнесмени повинні будуть прийняти на роботу не менше 10 громадян Болгарії.

Метою поправок є введення суворого контролю над ціллю поїздок і причинами перебування іноземців в країні. Наголошується, що для громадян Євросоюзу процедуру отримання довгострокових віз пропонується спростити.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter