aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Болгарія

Прапор Болгарії Герб Болгарії
Прапор Герб

Розташування Болгарії
Болгаірія (болг. България), Респуібліка Болгаірія — держава у Південно-Східній Європі, розташована в східній частині Балканського півострова, займає 22% його території. Межує на півночі з Румунією — вздовж Дунаю, на півдні — з Грецією і Туреччиною, на заході — з Сербією і Македонією. На сході омивається Чорним морем. Загальна довжина державного кордону 2245 км, з них 1181 км — сухоземний, 686 км — річний, і морський — 378 км. Площа 110,9 тис. км2, населення — 7,576 млн (2010), столиця — Софія, офіційна мова — болгарська, грошова одиниця — лев. Болгарія — член ООН, ЄС, НАТО.Столиця - Софія

Площа - Загалом 110 910 км?
Населення -  оцінка 2005 р. 7 450 349
Валюта - Лев
Часовий пояс - EET (UTC+2)

Клімат:

На більшій частині Болгарії клімат континентальний, з холодною зимою і жарким літом, на південь - переходить до середземноморського. Для курортів Болгарії у весняно-літні та осінні місяці характерна тепла м'яка погода з тривалим купальним сезоном з травня по жовтень. Середня температура повітря в травні - +20 ° С, у червні та вересні - +25 ° С, в липні і серпні - +26-28 ° С.

Booking.com

Про країну: 

Тури в Болгарію гарантують різноманітні види розваг, цікаві і захоплюючі тури не тільки для себе, але і для всієї сім’ї. Туризм в Болгарії включає екскурсії, що складаються з відвідини численних визначних пам'яток. Тисячі туристів літом відвідують країну, обираючи відпочинок в Болгарії, а взимку – недорогі гірськолижні курорти.

 Прекрасний спосіб познайомитися ближче з Болгарією – екскурсії. Гарячі путівки до Болгарії дають можливість Вам чудово відпочити за найкращою ціною. Ми пропонуємо різні гарячі путівки і тури в Болгарію для відпочинку в Болгарії. Найвигідніші тури до Болгарії. Екскурсії і туризм в сонячній Болгарії! Ми раді запропонувати Вам якнайкращий сервіс у області туризму і незабутній відпочинок в Болгарії.

 


Rambler's Top100
Metrika counter