exotic1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

Booking +

Сотні кілометрів доріг, знайомство з країнами про які не розповідають жодні путівники, і не показують по телевізору. Це мрія Вашого життя ? Для Вас важливо щоб ваша подорож проходила максимально комфортно, будь це відпустка, ділова поїздка, чи просто канікули?

У Вас не вистарчає часу займатися організацією своєї подорожі?

Туроператор “Вир Мандрів” допоможемо зробити так, щоб ідеальною подорож була можлива і реальна! Ми запускаємо в світ сенсаційну нова послуга “Букінг + “ - це прорив в сфері туризму!! Відтепер Вам не потрібно сидіти кожного вечора після важкого робочого дня перед монітором комп'ютера, мордувати пошукові системи в надії знайти готель, хостел чи квитки за вгідною ціною. Ми зробимо Все за Вас !

Ви зараз в шоковому стані та питаєтеся як це працює? Ми Вам розповідаємо!

Букінг + - це абсолютно безкоштовна послуга. Ми співпрацюємо з великою кількістю систем бронювання готелів, авіаквитків та прокатів машин. Між нами підписана угода, згідно якої, за наші послуги платить не клієнт, а компанія чи готель з яким ми працюємо.

Отже, що Вам потрібно зробити: звернутися до нас по електронній пошті, через соціальні мережі або ж через форму а нашому сайті. Наш менеджер в індивідуальному порядку знаходить для Вас всю інформацію та відправляє для ознайомлення на Вашу електронну пошту. Якщо Вам все підходить, бронюємо вибрані готелі та квитки. На пошту Вам прходять електронні квитки та підтвердження бронювання готелю, які Ви роздрукуєте і пред'явете в аеропорту та в готелі .

Ось і вся процедура. Зацікавились? Пишіть!


Rambler's Top100
Metrika counter