kamjanets

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Будапешт став найдешевшою зимовою столицею Європи

Британське Управління Пошт провели до слідження на тему: "в яких містах Європи зимовий Вікенд обійдеться найдешевше".

Британці порівняли вартість дводенного перебування двох чоловік, включаючи переліт, проживання, транспорт, їжу, напої і закуски, в різних містах Європи і склали рейтинг найдешевших з них. Про це повідомляє Euromag з посиланням на Daily Mail.


Перше місце і  найдешевшим напрямком для вікенду в Європі цієї зими став Будапешт.
Перерахований набір послуг обійдеться тут у 575 євро. 

Друге місце зайняла Прага, яка торік була визнана найдешевшим містом для різдвяного вікенду. Показник чеської столиці дорівнює 650 євро.

Трійку лідерів замикає Бельгійська столиця. Вихідні в Брюсселі на двох обійдуться майбутньою зимою в 702 євро, тобто дешевше ніж в Копенгагені (723 євро) і Ризі (749 євро).

Найдорожчим містом Європи став Відень з показником на двох до 926 євро. Другим за дорожнечею європейським містом став Стокгольм (862 євро). Також до трійки найдорожчих потрапив німецький Мюнхен з показником в 808 євро.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter