ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

ЧОМУ ПОТРІБНО ПОДОРОЖУВАТИ САМЕ ЗАРАЗ

У багатьох з вас після прочитання заголовку можуть виникнути деякі питання. Подорожувати? Для чого це робити саме в цей час, коли ситуація в країні не зовсім стабільна? Коли більшість інтернет-видань та ЗМІ, безліч постів у соціальних мережах присвячені подіям, що відбуваються в Україні. Коли головною темою розмов є сучасні перипетії та кулуарні ігри. Насправді, в цей непростий час для кожного з нас причин подорожувати є значно більше, ніж можна уявити. Спробую пояснити найбільш вагомі з них.

Психологічне перезавантаження

Більше трьох місяців кожен з нас спостерігав чи брав безпосередню участь у подіях, які відбувались в серці нашої країни. Звичайно будь-кому важко витримати все те, що відбувалось Києві, незалежно від того були чи не були ми там. Збільшують напруження інформаційні джерела, які рясніють від різноманітних заголовків, що викликають шквал емоцій у читачів. Спробуйте хоча б на день вимкнути ТБ, інтернет, радіо. Це дасть змогу заспокоїтись, обміркувати все, зробити правильні висновки. Більш тривала перерва, яку ви зможете зробити під час подорожі лише сприятиме емоційному відновленню.


Нове бачення світу

Зазвичай, перебування на одному місці та спілкування з одними і тими ж людьми призводять до формування вузького світогляду, який обмежується лише думками найближчого оточення. Під час подорожей мандрівники зустрічаються з постійними жителями тих місць, куди вони подорожують. Також частими є знайомства з іншими мандрівниками. Розмова з ними, обмін думками та ідеями дасть вам змогу сформувати нове бачення світу та подій, що відбуваються в ньому, дозволить розширити свій кругозір та подолати встановлені призми.


Досвід

Кожен наш день мало чим відрізняється від попередніх — ті самі люди, та ж робота, те ж оточення навколо. В буденній рутині ми не помічаємо всю красу нашого світу. Кожному з нас потрібні нові враження, свіжі емоції, досвід. Будь-яка подорож є джерелом цього досвіду, набути який ви не зможете у більш ніякий спосіб. Спробуйте знайти потрібне місце, перебуваючи вперше у незнайомому місті. Заблукайте та знайдіть вихід. Скуштуйте нові страви, поспілкуйтесь з людиною її мовою, якої ви досі не знали. Здобувайте нові вміння та навички – все це неодмінно пригодиться вам!


Хвороби та плинність часу

Всі ми знаємо, що з віком стан нашого здоров’я аж ніяк не покращується. Численні стреси, незадовільний стан екології, шкідливі звички – все це призводить до того, що у віці більше 50 років мало-хто може без проблем не те що подорожувати, а й навіть вийти з власного дому. Коли кожного дня доводиться приймати пачками різноманітні ліки, відвідувати медиків, ходити на лікувальні процедури, бажання подорожувати відпадає саме по собі.


Зайнятість та брак грошей

Багато з моїх знайомих ледь не кожного дня заявляють, що хочуть кудись поїхати. Коли я запитую, чому вони цього не роблять, відповіді зазвичай зводяться до двох тез: не вистачає часу чи грошей. Насправді час для всіх однаковий, але ми по-різному його використовуємо. Комусь вистачає 24 годин на абсолютно все, що він запланував, а хтось за цей же ж час не встигає зробити зовсім нічого. Проблема не в зайнятості, а в невмінні правильно організувати свій час! Питання браку коштів теж є доволі відносним. Є безліч способів, як можна подорожувати з мінімум грошей в кишені. Потрібно лише дійсно прагнути цього.


Ріст популярності туристичних об’єктів

З дня у день кількість людей, які відвідують відому всьому світу туристичні об’єкти росте в арифметичній прогресії. Вже зараз перебування поблизу них перетворюється у суцільну чергу. Маси туристів зі всіх куточків планети не дають змоги оцінити справжню унікальність відвідуваного місця. Задоволення від такої подорожі, як ви самі розумієте, незначне. Але крім всім відомих туристичних мекк існують об’єкти, які є не менш красивими та захопливими, хоча з тієї чи іншої причини не такими популярними. Тому поспішайте відвідати такі місця, поки вони не перетворилися на паломницькі туристичні центри.


Не відкладайте на завтра те, куди можна поїхати вже сьогодні! Гарних вам подорожей Підморгує

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter