japan

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Чорна п'ятниця від Ryanair: 10 мільйонів квитків зі знижкою

Авіакомпанія Ryanair запускає нову великий розпродаж - квитки по багатьом маршрутам можна купити від 9,99 євро в один бік.

Отже, авіакомпанія Ryanair почала черговий великий розпродаж. Він триватиме до 30 листопада включно і ціни актуальні для польотів з грудня по лютий (за винятком новорічних свят).

В акції беруть участь всі маршрути, в тому числі рейси з Прибалтики і Польщі (Вільнюса, Каунаса, Варшави і так далі), проте не на всіх маршрутах є такі ціни. В Україну дана авіакомпанія не літає.

Приклади промо-цін (в одну сторону):

  • Вільнюс - Париж - 9,99 євро;
  • Варшава - Рим - 9,99 євро;
  • Каунас - Ейлат - 9,99 євро;
  • Рига - Берлін - 9,99 євро;
  • Барселона - Париж - 9,99 євро;
  • + Більше 500 маршрутів по Європі, перевіряйте свої !

 

Як знайти дешеве житло в новому місті? 

Шукати готелі краще через сервіс  HotelsCombined.com , який дозволяють порівняти ціни по десятку систем бронювання. Ми їм регулярно користуємося і дуже задоволені :)

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter