deti baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Чорногорія

Прапор Чорногорії Герб Чорногорії
Прапор Герб
Розташування Чорногорії

Чорногорія (чорн. Crna Gora, серб. Црна Гора, італ. Montenegro) — держава на Балканах.

Була одною з двох частин федерації Сербія і Чорногорія (у 1992—2003 рр. — Югославії). Незалежна з 3 червня 2006 року. З 17 грудня 2010 року є офіційним кандидатом на вступ до Євросоюзу.

Столиця - Подгориця

Офіційні мови - Чорногорська
Площа - Загалом 13,812 км? (159)
Населення - оцінка 2007 р. - 684 736 (164)
Валюта - Євро (EUR)
Аеропорти - Тіват,  Подгоріца
Найвищий пік - гора Боботов Кук - 2.522 м
Прозорість моря - від 38 до 56 м
Часовий пояс - CET (UTC+1)
- Літній час CEST (UTC+2)

ГЕОГРАФІЯ
Чорногорія знаходиться на півдні Європи. Територію країни можна умовно поділити на три регіони: гірські системи північного сходу Чорногорії, узбережжя Адріатичного моря, а також відносно рівна котловина Скадарського озера і долин навколо нього. Довжина морського узбережжя складає 293,5 км.  Чорногорія має у своєму складі 14 морських островів. На північному заході знаходиться велика затока – Бока Которська. Основні морські курорти розташовані на Будванській рів’єрі.

КЛІМАТ
Типовий середземноморський  - гаряче та сухе  літо  (повітря +28  +32 ?С, вода в морі +22 +26 ?С) і м’яка зима +8 +10 ?С.

Купальний сезон починається в травні і продовжується до жовтня. Чорногорія по кількості сонячних днів поступається лише  Кіпру (у Європі).

Booking.com

ПЛЯЖІ
Протяжність Будванської рів’єри близько 25 км, найбільш відвідуваними пляжами є:

• пляж в м. Бечічі ( протяжність пляжу 1950 м, дрібна галька),
• Слов’янський пляж ( протяжність – 1600м, галька),
• Могрен ( знаходиться на відстані 150 м від готелю “Авала” в Будві, пісок)
• Пляж в м. Петровац ( протяжність 600м, пісок),
• Пляж в м. Мілочер (протяжність – 280 м, пісок і дрібна галька, оточений сосновим лісом).
• Пляж Королеви (протяжність 120 м, пісок). Знаходиться біля пляжу Мілочер.
• Пляж Св. Стефан ( протяжність – 700 м, дрібний пісок і галька). Це два пляжі, які розташовані з обох боків містечка-готеля Св. Стефан.
"Голубий прапор" можна побачити на 19 чорногорських пляжах. Зокрема, на узбережжі довкола  Герцег Нового цієї високої честі удостоєні пляжі Rivijera, Porto і Cuba Libre-Zanjic, Stevuzo в селищі Добреч і пляж готелю Sun Resorts. В Тіваті знаком "Голубий прапор" відзначені Kalardovo і пляж готелю Plavi Horizont.
На будванському узбережжі прапор буде розвіватися на пляжах готелів Bellevue, The Queen of Montenegro і Maestral, а також на пляжі Sv. Toma. В Барі "Голубим прапором" відзначений пляж Paradizo в селищі Утеха.
В Ульцині відзначені місця відпочинку Miami, Trony Grill, Tropicana, Safari, Copacabana, Evropa Beach і MCM Beach.

ЧАС
Час відстає від київського на 1 годину.

Напруга  в мережі, роз’єми вилок і розеток,  як у нас – 220 вольт, 50 герц, двох контактні.

МОВА
Державна мова – чорногорська, яка належить до слов’янських мов, а тому дуже подібна  на російську і українську мови (тільки менше голосних звуків). З іноземних мов найбільш розповсюдженими є німецька та англійська мови.


Тури в Чорногорію завжди вважалися ідеальним регіоном для туризму. Відпочинок в Чорногорії це насолода екологічно чистою природою, чистою флорою і фауною в чотирьох заповідниках. Найкращий час для відпочинку в Чорногорії — починаючи з червня по вересень, так вважає більшість туристів. Тури в Чорногорію мають свої переваги - це можливість ефективно використати ваш вільний час і одержати найбільше задоволення від туризму в Чорногорії, розвиненої інфраструктури розваг, побувати на різних екскурсіях в Чорногорії, а також побачити різноманітні визначні пам'ятки.


Rambler's Top100
Metrika counter