exkursionbaner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

Цікаве

Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Підвищуємо градус: 16 способів втекти від зими

Досить мерзнути! На глобусі безліч відповідних гарячих точок, щоб втекти від зими. Просто виберіть комфортний для себе температурний режим.


«Найстрашніший рейс» був здійснений в п'ятницю 13 січня

Рейс, який жартома називають «найстрашнішим в світі», має номер 666 і доставляє пасажирів в аеропорт Гельсінкі з його кодом «HEL», що співзвучно з англійським словом hell ( «пекло»).


Названо кращий період бронювання готелів на Новий рік

Фахівці відомого туристичного сервісу TripAdvisor назвали час найбільш вигідного бронювання готелів напередодні Новорічних свят.


Міста з найдорожчим громадським транспортом

Європейське аналітичне агентство Statista, проаналізувавши вартість поїздки на міському транспорті в найбільших містах світу, склало відповідний рейтинг. 


Цікаві факти про парки Львова

 Львів славиться не лише старовинною архітектурою та затишними кав’ярнями, а й розмаїттям чудових парків – зелених клаптиків на тлі урбаністичних пейзажів. Вони не менш давні і красиві, ніж будівлі в центрі міста, тож цілком заслужено можуть зайняти місце в екскурсійному списку навіть найвибагливішого туриста. 


Топ найкращі туристичні об'єкти Чехії 2015 року

Національне агентство CzechTourism втретє провело конкурс на найкращий туристичний об'єкт.  Голосування провожилось на сайті destinacze2015.cz з початку вересня до кінця жовтня. Голосування провожилося в пяти номінаціях. 


15 місць, куди важко потрапити звичайній людині

Незважаючи на соціальний статус або фінансове становище, у світі є місця, куди не можна навіть багатим, знаменитим і успішним. Тому що вони не члени певного суспільства, з міркувань безпеки або тому, що вони не володіють певним набором умінь і знань.  Що відчуває людина, коли хтось підходить до нього і, вибачаючись, повідомляє, що вхід заборонено? Він злиться або засмучується, намагається зрозуміти, чому він, вільна людина, не можете увійти кудись на планеті Земля. Всім хочеться, щоб до них ставилися однаково, і не хочеться потрапляти в ситуації, коли в чомусь відмовляють.


Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу

Рейтинг найбільш дружніх до українців країн. 

Напередодні літніх відпусток журнал Фокус склав рейтинг лояльності посольств шенгенської зони до українців. 


Яхтінг в Хорватії

Яхт туризм - відносно молодий вид відпочинку для нас, але досить швидко став модним і постійно набирає оберти.В Україні вже є відповідні яхт клуби і сервіси які дають можливість людям взяти на прокат або ж відправитися в круїз чи невелику подорож на яхті у складі професійної команди. Rambler's Top100
Metrika counter