spa2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Цілюща енергія Львівських теренкурів

Ні для кого не секрет, що по світу існує безліч місць, де почуваєш себе значно краще, бадьоріше та здоровіше. Десь їх багато, а десь одиниці, проте люди прагнуть відчути їх чудодійну силу та приїжджають перевірити їх здатність з різних куточків планети. Не мало таких “місць сили” і в нашій державі, хоч на більшості з них збудовані храми та інші релігійні споруди, проте є й такі, які досі не займані людьми та відвідати їх можуть усі бажаючі не залежно від релігії чи інших вподобань.

Є таке місце і у Львові, хоч воно далеко не єдине, проте вважається одним із самих сильних і це не даремно! Те, що здавалось би не можливо побачити — можна відчути! Де? У парку Знесіння! Силу цього теренкуру відчули на собі навіть спортсмени, які здійснюють підйоми у гори — складні дистанції значно легше долаються саме після тренувань у цих місцях, а не на спеціальних майданчиках чи інших парках міста.

Саме по собі поняття теренкур виникло від французького та німецького слова, і в дослівному перекладі буде “місцевість лікування”. Складається дана методика з піших прогулянок по місцевості з різним ландшафтом. У 1885 році німецький лікар Ертель запропонував ввести таку методику оздоровлення організму. Він вважав що піші прогулянки по рівній місцевості у чергуванні з підйомами та спусками позитивно впливають на людину — і виявився правий. Теренкури досить швидко набули визнання по всій Європі та Азії.

У Львові теренкур з'явився на початку 18 ст. Відкрив його австрійський цісар Франц Йосип після прогулянок по розташованому ту маєтку. Невдовзі власники маєтку зробили тут парк. Як виявилось згодом шлях пролягаю через язичницькі капища. Відкритий невдовзі на цьому місці так званий “шлях волхвів” пояснив багато подій пов'язаних з цим місцем.

Згодом польський лікар Рудольф Вайгль провів експеримент над своїми пацієнтами. Він давав своїм пацієнтам таблетки, які містили у своєму складі виключно крейду і рекомендував їм регулярно прогулюватись теренкуром — ефект був вражаючий: пацієнти значно швидше йшли на поправку, відчували прилив сил та покращення здоров'я.

Львівський теренкур далеко не єдиний у світі — одним із самих відомих і часто відвідуваних є шлях до Сантьяго-де-Компостела. Також відомим тепенкуром є стежка навколо тибетської гори Кайлас — Кора. Довжина його шляху складає 50 км, тому на проходження стежкою Кори знадобиться чимало часу та зусиль, а ось львівський теренкур має протяжність 6 км, тому подолати його може кожен охочий.

На цьому дивовижному шляху є 6 місць де варто затриматись на довше:

  • Польський курган;
  • Лиса гора;
  • Княжа гора;
  • Високий Замок;
  • Бабина гора;
  • Світовидове поле.

На цих місцях були проведені безліч досліджень, які тривали не один рік і всі вчені одноголосно прийшли до висновку (застосовуючи відповідну апаратуру), що на всьому шляху теренкурів і особливо на кожній із 6 точок значно підвищений електромагнітний фон землі. Науково пояснюється таке незвичне явище стиком у цих місцях тектонічних плит. Там де вони стикаються існує певне потоншення і викид енергії землі.

Вважається що шлях теренкурами варто долати на самоті роблячи зупинки лише в певних місцях — “місцях сили”. Після такої прогулянки енергія людини майже повністю відновлюється.

Починати шлях варто з Польського кургану. Він вважається геопатогенною зоною і перебувати в ньому надто довго не варто, але він допомагає повністю відчути на собі цілющу силу теренкуру. Щоб максимально відчути на собі всю енергію землі варто встановити з нею максимальний контакт — походити босоніж чи прилягти на землю. Місця сили знаходять на відстані кілометру один від одного і весь цей шлях долається легко і в стані певного піднесення.

Таких магічних стежок у нашій державі декілька, кожна з них унікальна і неповторна. Пройшовши один раз львівськими теренкурами ви точно захочете повторити це знову, адже ця прогулянка принесе вам не тільки приємні враження, а й покращення здоров'я!

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter