lviv1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

“Карпатський трамвайчик” + Гошівський монастир

Забронювати
“Карпатський трамвайчик” + Гошівський монастир

 Мова туру  

 

 

Дата проведення: 

що четверга та неділя

Місце збору групи:  Вул. Підвальна, 4 
Час збору групи: 7:45
Тривалість екскурсії:  8:00 - 20:00
Вартість туру:

275 грн

7:45 - збір групи біля Порохової Вежі (карта розташовування).

З залізничного вокзалу до Порохової Вежі можна добратися на трамваї № 10 ( 7 зупинок).

08:00 - виїзд зі Львова.

Першою нашою зупинкою є Скелі Довбуша, які розташовані поблизу села Бубнища. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Висота деяких скель досягає 80 метрів і утворилися більше 70 мільйонів років тому.

За переказами, у XVII–XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша.  Якщо уважно придивитись, можна побачити, що форма скель нагадує голову, кулак і навіть серце Довбуша.

На території заповідника є колиба, де можна пообідати (вартість обіду 40-50 грн.).

14:00 - переїзд до селища Вигода.

15:00 - екскурсія Карпатським Трамвайчиком.

Карпатський Трамвайчик - це єдина вузькоколійка, яка збереглася з часів Австро-Угорської імперії. Особливістю цієї колії є її ширина - 760 мм., що майже в двічі менше за традиційну європейську колію. Вона побудована в 19 ст. для вивозу деревини з гір і до сьогоднішніх днів зберегла своє первісне призначення.

Карпатський трамвай проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї.

До складу потягу входить локомотив, що має 12 місць для туристів, де можна поспостерігати за роботою машиніста, та 2 вагони на різний туристичний смак: закритий вагон з комфортними сидіннями та вагон-кабріолет.


Дорогою екскурсовод розповість про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією.

Під час ви побачите висячі болота "Ширковець", скуштуєте цілющої мінеральної води з джерела "Горянка". На зупинці Мізун, ви зможете скупатися у чудових гірських водоспадах, в яких виблискує на сонці цілюща вода ріки Мізунки.

На зворотній дорозі, біля санаторію, на вас буде чекати польова кухня, де ви зможете підкріпитися, скуштувати місцевої самогонки та поділитись враженнями від побаченого.


Тривалість подорожі на трамвайчику складає близько 4 годин.

19:00 - переїзд до села Гошів та відвідання Гошівського монастиря.

Греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого, який був побудований ще в 16 столітті, вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Гошівський монастир славиться чудотворною іконою Богоматері. Статус чудотворної вона отримала не випадково. 

Історія цієї ікони сягає в далеке минуле, а саме бере свій початок від 1704 - 1705 рр., коли шляхтич Шугай перебував у м. Олаві ( Польща ) і купив там дві копії чудотворної ікони Ченстоховської Матері Божої. Одну копію він подарував своякові Журавлевичу, а другу залишив у себе. Одного разу, коли горів дім Шугаїв, згоріло все, окрім ікони та стіни, на якій вона висіла. Далі ікона потрапила в родину шляхтича Гошовського. І тут також сталося чудо – ікона засяяла неземним світлом, з очей Матері Божої капали сльози. Гошовський передав ікону в монастир, а митрополит Лев Шептицький проголосив її чудотворною. Від того часу ікона Гошівської Богоматері прославилась багатьма чудами та отримала назву «Цариця Карпат».

Після екскурсії у вас буде вільний час, щоб прогулятися по території монастиря і купити сувеніри та мед.

20:00 - виїзд до Львова

21:30 - прибуття до Львова,  до "Порохової Вежі".

 

Вартість - 275 грн
У вартість входить:
  • послуги автобуса;
  • екскурсії по програмі;
  • вхідний квиток на Скелі Довбуша;
  • страхування.
Додатково оплачується:
  • квиток на Карпатський Трамвай 60 грн;
  • харчування - обід.
  • особисті витрати


Rambler's Top100
Metrika counter