ukraine-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Тунель кохання та Тараканів форт

Забронювати
Тунель кохання та Тараканів форт

 Мова туру  

 

 

Дата проведення:

 

Місце збору групи: 
Час збору групи: 7:40
Тривалість екскурсії:  8:00 - 21:00

Вартість:

325 грн

Маршрут: Львів - Тунель Кохання - Дубенський Замок - Тараканів Форт - Львів

8.00 - Виїзд зі Львова.

11.30 - 12.30 - відвідання «Тунелю Кохання».

Розташований романтичний Тунель Кохання в селищі міського типу Клевань, за 24 кілометри від Рівного на відрізку близько 4 кілометрів залізничної колії.

Тунель кохання – це справді щось неймовірне. Здається, що над цим місцем добре попрацювали не одні робочі руки, але ж ні! Таку красу подарувала туристам матінка природа.

Місцеві жителі розповідають різноманітні історії походження тунелю. Кажуть, нібито десь, колись жили-були закохані, і кохання їхнє закінчилось трагедією, а на місці, де вона сталася, і утворився такий собі ботанічний феномен.

Проте є версія більше схожа на правду. Вона стверджує, що Тунель Кохання - це лише відрізок занедбаної залізниці, що веде до Оржівського деревообробного комбінату. Після того, як працівники перестали активно користуватися колією і, відповідно, підрізати гілки дерев, вона дуже густо заросла рослинністю. Гілки переплелися, утворивши стіни та стелю, мальовничо і охайно сформувавшись у справжній тунель.


13.30-14.30 - відвідання Дубенського замку. Цей замок виник як фортеця волинян у Х ст. Протягом Х-ХІІІ ст. він існував як центральна укріплена частина міста Дубно. В 1240-41 рр. фортеця була зруйнована монголами, а, приблизно, в кінці XIV - початку XV ст. князь Федір Острозький спорудив дерев'яно-земельне укріплення. Офіційною датою спорудження Дубенського замку вважається  1492 рік. Протягом свого існування замок неодноразово перебудовувався й укріплювався, тому зараз він має дещо інший вигляд ніж мав колись.

В замку є чимала колекція зброї, зокрема, різноманітні ножі, мечі, шаблі, а також більш габаритні екземпляри - гармати  XV ст.


15.00 - 16.00 - час на обід.

16.30 - 18.00 - екскурсія по Таракановому форту. Тарака?нівський форт (інші назви —Ду?бенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою. 

Тут ви ніби потрапляєте в царство живої історії та містики. Відчуття загострюються настільки сильно, що фантазія мимовільно домальовує кожній стіні своє власне загадкове призначення.

Останнім часом чимало говорять про таємниці Тараканівського форту, зокрема, про незрозумілі вибухи, що лунають з глибоких шахт колодязів, та привидів, якими зацікавились навіть науковці. За 2 роки зафіксовано 13 випадків появи привидів, але вони ведуть себе мирно, їх навіть взалося зазнімкувати на мобільний.

Можливо, саме вам вдасться розгадати таємниці, які витають навколо цієї споруди, та пізнати нові грані її минулого.


21.00 - прибуття до Львова

 

Вартість туру - 325 грн з особи  
Замовити

 

У вартість входить: У вартість не входить:
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках;
  • страхування на час подорожі.
  • вхідні квитки;
  • харчування.


Rambler's Top100
Metrika counter