exotic1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Замками Львівщини

Забронювати
Замками Львівщини

 Мова туру  

 

 

Дата проведення:  Щодня, крім понеділка
Місце збору групи:  Вул. Друкарська, 2 (біля Аптеки-музей)
Час збору групи: 9:40
Тривалість екскурсії:  10:00 - 18:00

 

10:00 – Виїзд на екскурсію.

Пропонуємо Вам подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини, які ввійшли до відомого туристичного маршруту «Золота Підкова».

Олеський замокПершим ми відвідаємо Олеський замок, який заснований ще у VI ст. і є найстаршим. З цим замком пов’язана доля таких історичних постатей як Богдан Хмельницький та одного з найвідоміших польських королів – Яна III Собеського. Також вражає неприступність цієї твердині та багаті інтер’єри, які з руїн були відновленні на початку 70-х років. Романтичного вигляду надає також старовинний парк, яким ще прогулювалися шляхта та королі.

 

 

Підгорецький замокДалі наш маршрут пролягає через Підгорецький замок, в якому вдало поєдналися фортифікаційна та палацова архітектура часів Ренесансу.  Замок захоплює своєю красою, неповторним парком, підземеллями та легендами про них.

 

 

 

 

Золочівський замокОстання наша зупинка – це Золочівський замок. Збудований у XVII ст., як добре укріплена і неприступна фортеця, а також як резиденція польського короля Яна III Собеського. Ви будете мати змогу відвідати королівські палати, Китайській Палац – один із трьох найбільших у Європі, у якому було відкрито музей східних культур, та загадати бажання на загадковому камені часів тамплієрів.

 

 

 

 Вартість з ососби:
При замовленні на місці або по телефону:  250 грн.

* можливий прорахунок туру для корпоративних груп 
У вартість входить:
- проїзд автобусом;
- екскурсії.
У вартість не входить:
- вхідні квитки.
 
Вартість вхідних квитків:
- Олеський замок (дорослі 20 грн., студенти 10 грн., діти 5 грн.);
- Підгорецький замок (територія замку: дорослі та студенти 20 грн., учні 10 грн.; підземелля: дорослі та студенти 5 грн., учні 3 грн.);
- Золочівський замок (Великий Палац: дорослі 20 грн., студенти 10 грн., учні 5 грн.; Китайський Палац: дорослі 10 грн., студенти 6 грн., учні 4 грн.).


Rambler's Top100
Metrika counter