FotorCreated

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Почаївська Лавра та замки Тернопільщини

Забронювати
Почаївська Лавра та замки Тернопільщини

Дата проведення:
Місце збору групи:  вул. Винниченка
Час збору: 7:45
Вартість екскурсії: 260 грн

 

Маршрут: Львів - Почаїв - Кремеець - Крменецький замок - Збаражський замок - Львів

 

7:45 - збір групи біля Порохової Вежі (карта розташування).

З залізничного вокзалу до Порохової Вежі можна доїхати на трамваї № 10 ( 7 зупинок).

8:00 - виїзд зі Львова

11:00 Приїзд у Почаїв. У цьому місті ми відвідуємо Почаївську Лавру - місце паломництва християн з цілого світу. За легендою монастир тут заснували монахи з Києво-Печерського монастиря, яким на цьому місці явилася Присвята Діва і залишила відбиток своєї стопи на склі. Прославила монастир на весь світ чудотворна ікона Божої Матері. 


13:00 Після екскурсії у нас вільний час на обід

14:30 Виїжджаємо з Почаєва до Кременця, де стоїть з давніх часів на сторожі Кременецький Замок, який знаходяться на Замковій горі.
15:00 Приїзд в Кременець. При в'їзді в місто - Замок. Це перше, на що ви звертаєте увагу.  Сам замок був побудований у ХІІ ст. Кременець і замок увійшли в історію як перше серед руських міст, яке вистояло перед монголо-татарською навалою в 1241 р..  Загроза постійних нападів кримських татар змушувало постійно розбудовувати замок і закінчили його перебудови в XVI ст. Зараз від  могутнього замку залишилися руїни, однак і вони добре відтворюють картину давньої могутності .

16:20 Виїжджаємо з Кременця до ще однієї відомої пам"ятки історії на Тернопільщині - замок князів Збаразьких (Збаразький замок). Замок будувався так, щоб він відображав найновіші на той час досягнення фортифікаційного мистецтва. Замок був збудований протягом 1620-16 років. Складався з палацу, казематних валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Зв'язок замку з навколишнім світом здійснювався через браму, розміщену у двоповерховій вежі, до якої провадив звідний міст. Двоповерховий палац побудований у стилі пізнього Ренесансу.  Влітку 1649 року замок був у центрі протиборства військ Богдана Хмельницького і Речі Посполитої. Про ці події розповів Г.Сенкевич у романі «Вогнем і мечем».

 Це наш останній об'єкт у цьому турі 

18:30 Виїзд до Львова 

21:00 - повернення до Львова

 

Вартість туру 260 грн/ос
Замовити

 

У вартітсь входить:
- супровід гіда-екскурсовода,
- проїзд,
- страхування.
Оплачується додатково:
- особисті витрати,
- вхідні квитки,
- харчування.Rambler's Top100
Metrika counter