exkursionbaner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Кам’янець-Подільський та Хотин

Забронювати
Кам’янець-Подільський та Хотин

Дата проведення:  щосуботи
Час збору групи: 6:45
Тривалість: 2 дні
Вартість туру: 645 грн

 

1 день  

7:30 Виїзд зі Львова. 
Кам'янець Подільський13:30 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Місто, одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому протягом понад десяти століть відомі й невідомі майстри створювали справжнє кам'яне диво. 
Відвідування легендарного замкового комплексу. Пішохідна екскурсія по старому місту з відвіданням площі Ринок та Ратуші, католицького собору Петра і Павла з колишнім мінаретом увінчаний скульптурою Богородиці, Домініканського монастиря, Вірменського кварталу та інших пам'яток Кам'янця-Подільського. 
19:00 Поселення в готель. 

2 день 
Сніданок.

Круїз на кораблі по каньйону Дністра.  Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри", і Вас чекають казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води.
Хотин

Переїзд в Хотин. Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачив під своїми мурами полчища ворогів. відвідування Хотинської фортеці над Дністром.
 

 

Переїзд в Кривче. Екскурсія в печеру «Кришталеву». 
Від'їзд до Львова. 
22:00 Повернення до Львова.

У вартість входить:

  • Проїзд автобусом;
  • Екскурсії;
  • Проживання;  
  • Страхування.

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки;
  • Особисті витрати;
  • Харчування.


Rambler's Top100
Metrika counter