ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Готелі Львова

Швейцарський

Забронювати
Швейцарський

 

 Мова туру  

 

Розміщення: м. Львів вул. Князя Романа, 20

«Швейцарський готель» є 4-х зірковим готелем, що розташований в старовинному будинку, в центрі Львова. Розташування готелю забезпечує комфортне перебування як діловим гостям, які потребують зручної транспортної розв’язки і не надто полюбляють витрачати час на добирання з околиць, так і тим, хто приїхав насолодитися історичною частиною Львова.

У готелі: ресторан, конференц-зал, дитяча кімната, римська парна, салон краси.

Номери:
Стандарт - 24 м2
Одна кімната, ванна кімната, велике двоспальне ліжко або два окремих ліжка, письмовий cтіл та крісло, класична шафа для одягу. Зручності у номері: кабельне ТБ, плазмова панель, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник.

Стандарт Покращений - 27 м2
Одна кімната, ванна кімната, велике двоспальне ліжко або два окремих ліжка, письмовий cтіл та крісло, класична шафа для одягу, кабельне, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник.

Напівлюкс - 35 м2
Одна кімната, відокремлена зона для відпочинку, ванна кімната, велике двоспальне ліжко, письмовий cтіл та крісло, класична шафа для одягу, кабельне, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник. Дві години в римській парній.

Люкс - 40 м2
Дві кімнати, спальня, вітальня, ванна кімната, велике двоспальне ліжко, письмовий cтіл та крісло, класична шафа для одягу, диван, кабельне ТБ, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник. Дві години у римскій парній.

Королівський Люкс - 50 м2
Дві кімнати, вітальня, спальня, королівське двоспальне ліжко з балдахіном, ванна кімната, два письмових cтола, класична шафа для одягу, диван, туалетний столик, кабельне ТБ дві плазмових панелі, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник. Дві години у римскій парній та трансфер з/в аеропорт.

Апартаменти "Святий Валентин" - 60 м2
Дві кімнати, вітальня, спальня, ванна кімната, два письмових cтола, класична шафа для одягу, диван, королівське двоспальне ліжко з балдахіном кабельне ТБ дві плазмових панелі, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник. Дві години у римскій парній та трансфер з/в аеропорт.

Сімейний - 62 м2
У кожній кімнаті відокремлена зона для відпочинку, ванна кімната, велике двоспальне ліжко, письмовий cтіл та крісло, класична шафа для одягу. Зручності у кімнатах: кабельне ТБ, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник.Дві години в римській парнй.

Весільний номер - 35 м2
Одна кімната, відокремлена зона для відпочинку, ванна кімната, приватний балкон, велике двоспальне ліжко, класична шафа для одягу, кабельне ТБ 32" плазмова панель, кондиціонер, опалення, електронний замок, сейф, міні-бар, телефон із міжміським та міжнародним зв'язком, косметичні набори, м'які рушники та тапочки, фен, безкоштовний доступ до Wi-Fi, килимове покриття, звуконепроникні стіни, підготовка номеру до сну, дзвінок-будильник.Дві години в римській парнй.

Ціни за номер:

Перевірити наявність вільних місць
Категорія номеру
Вартість, грн.
Одна особа
Дві особи
Стандарт покращений
950
1150
Напівлюкс
1300
1500
Люкс
1700
Королівський люкс
2520
Президентські апартаменти
2520

У вартість проживання входить сніданок у ресторані «Валентіна».

Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський Швейцарський

Rambler's Top100
Metrika counter