japan

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Готелі Львова

Євроготель

Забронювати
Євроготель

 Мова туру  

 

Розташування: Львів, Україна вул.Тершаковців, 6а

У готелі: ресторан, бар, тераса, конференц зал, цілодобова робота служби прийому та розміщення, зберігання багажу, сейф на рецепції сейф в номерах категорії напівлюкс, люкс, апартаменти, безкоштовний безпровідниковий інтернет (Wi-Fi), кабельне телебачення, надання у номер дитячого ліжечка (колиска), обмін валют.

Номери:

Одномісний стандарт15,5 м2

Односпальне ліжко, робочий стіл;кабельне телебачення, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, телефон, міні-бар, ванна кімната з душовою кабіною та парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники; фен, цілодобовий Room-service.


Двомісний стандарт - 18 м2

Двоспальне або два односпальні ліжка, робочий стіл, кабельне телебачення, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fі, телефон, міні-бар, ванна кімната з душовою кабінкою та парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен, цілодобовий Room-service.


Двомісний покращений - 18 м2

Двоспальне або два односпальні ліжка, робочий стіл, балкон, кондиціонер, кабельне телебачення, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, телефон, міні-бар, ванна кімната з душовою кабінкою та парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен, цілодобовий Room-service.


Напівлюкс - 18 м2

Двоспальне ліжко, робочий стіл, кондиціонер, настінна плазмова панель та кабельне телебачення, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, персональний сейф, телефон, міні-бар, ванна кімната з душовою кабінкою та парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен, цілодобовий Room-service.


Люкс з вітальнею (19 м2) та спальнею (13 м2).

Двоспальне ліжко, робочий стіл, кондиціонер, настінна плазмова панель та кабельне телебачення, музичний центр, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, персональний сейф, телефон, міні-бар, ванна кімната з парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен, цілодобовий Room-service.

Апартаменти з великою вітальнею (29 м2) і спальнею (20 м2)

Двоспальне ліжко, робочий стіл, настільна плазмова панель та кабельне телебачення, музичний центр, персональний сейф, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, телефон, міні-бар, ванна кімната з парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен цілодобовий Room-service.


Апартаменти Барокко з вітальнею (30 м2)  і спальнею (20 м2)

Двоспальне ліжко, робочий стіл, настільна плазмова панель та кабельне телебачення, музичний центр, персональний сейф, безкоштовний швидкісний Інтернет Wi-Fi, телефон, міні-бар, ванна кімната з парфюмерно-косметичною продукцією, банний халат, тапочки та рушники, фен, цілодобовий Room-service.


Ціна за номер, грн.:

Перевірити наявність вільних місць
Категорія номера Вартість номера в
Одномісний 600
Двомісний Стандарт 700
Двомісний Покращений 800
Напівлюкс 950
Люкс 1350
Апартаменти 1750
Апартаменти 2 1750

У вартість проживання включено сніданок (“шведська лінія”).

Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель Євроготель

Rambler's Top100
Metrika counter