kamjanets

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Сивуля

Забронювати
Сивуля

Відстань для пішохідних прогулянок: 61 км

Тривалість туру: 5 днів

Транспорт: мікроавтобус

Старт: село Осмолода

Фініш: село Бистриця

Кращий сезон, щоб зробити поїздку: травень - вересень

День 1

Відправлення зі Львова/Івано-Франківська до с. Осмолоди. Початок сходження. маршрут першого дня: с. Осмолода – г. Висока (1803 м) – г. Ігровець (1804 м) – перевал Боревка (ночівля ). 13 км

У цей день ми піднімемося до гори Ігровець - однієї з найвищих гір у Ґорґанах. Тут ми побачимо вражаючі краєвиди, а також сліди Першої світової війни. Їх можна побачити практично на всіх найвищих хребтах в Ґорґанах. Після оглядин місцевості, вирушаємо на місце нашої ночівлі, де є вода та вдосталь дрів.


День 2

Ранок почнеться із сніданку з кавою, а далі вирушимо підкорювати найвищі вершини Ґорґанського хребта – Велику(1836 м.) та Малу Сивулі(1818 м.). 11 км Попри великі висоти перехід легкий , доступний навіть для менш досвідчених туристів. По дорозі в сезон можна поїсти ягід, чорниць та ґоґодз. Обов’язкові фото сесії на вершинах, обід, насолоджування чудовими природними пейзажами . Перехід до наступного місця ночівлі. Ночівля на місці колишнього туристичного притулку на полонині Рущина.


День 3

На третій ранок вирушаємо по старому Чехословацько-польському кордону, де кожних 50,100,200 метрів будемо зустрічати стовпці, котрі залишились тут для розмежування цього кордону. Навколо, у лісах можна буде побачити багато траншей та окопів, де несли прикордонну службу солдати на початку ХХ ст. Хоча сьогодні цей маршрут проходить по дуже дикій місцині, де природа затерла усі сліди цивілізації. Далі підіймаємося по хребту Таупширка, звідки відкривається вид на пройдений маршрут і нові місця, які нам пощастить відвідати. Ночівля на перевалі Легіонів.

14 км.

День 4 Виходимо з перевалу у ліс і знову помалу набираємо висоту. Виходимо на Хребет і траверсуємо першу вершину – Дурня. Далі продовжуємо рух на гору Ґропу (1758м) та Братківську(1788), звідки відкриються неймовірні краєвиди на усі найвищі хребти Українських Карпат.
спуск і ночівля. (14 км)

День 5 (10 км) спуск у село Бистриця і трансфер до м. Надвірна а далі до Івано-франківська.

Сивуля Сивуля

Rambler's Top100
Metrika counter