exkursionbaner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Кавовий Львів

Забронювати
Кавовий Львів

 Мова туру  

 

Дата проведення Щодня
Година початку 14: 00
Триваліість  2 год

Львів і кава сьогодні стали фактично нероздільними поняттями.

У Львові гості міста завжди відчувають аромат кави, що доноситься з численних кав'ярень.

Кажуть, львів'яни п'ють каву як мінімум тричі на день. Вранці - щоб остаточно прокинутися, вдень - за спілкуванням з друзями, ввечері - щоб збадьоритись.

До речі, дуже часто приїжджі розчулюються, почувши «колєжанка» і «філіжанка», і намагаються зрозуміти, про що йдеться. Ось контекстна підказка: випити з «колєжанкою» «філіжанку» кави. Дійсно, львів'яни не просто призначають дружні та ділові зустрічі один з одним, але й обов'язково додають «зустрінемося за кавою».

Під час цієї екскурсії Ви почуєте про історію кави як напою, її властивості, подробиці появи та поширення в Європі та Львові, зокрема.

Ви дізнаєтеся про цікаві традиції львівських кав'ярень та цукерень, а також ознайомитеся з історією їхнього створення. 


Чарівність середньовічної архітектури також чекає на Вас: Оперний театр, площа Ринок, Латинська катедра, Домініканський і Бернардинський собори та багато іншого. Ми також пройдемося сучасними кафе, які вже встигли прославитися своїми фішками. Ви зможете скуштувати каву в будь-якому з них або продегустувати кілька видів ароматного напою під час спеціальної церемонії. До того ж, у Вас буде час на відвідування спеціалізованих магазинів, в яких Ви зможете придбати каву різних сортів в зернах.

Історія кави тісно переплітається з історією шоколаду. Тому у Вас буде шанс поласувати і ним. “Львівська майстерня шоколаду” продовжує традицію одного з відомих кондитерів старого Львова, про якого говорили, що «він може весь космос відобразити в шоколаді, прикрасивши сонце мигдалем, а зірки - глазур'ю». Впевнені, Вам сподобається!

 

Ціна
для дорослого

Ціна
для дитини до 14р.
При замовленні на місці та по телефону 100 грн 70 грн
При попередньому замовлені на сайті 70 грн 50 грн

Додатково оплачується дегустація кави 40 грн (за бажнням)

Кавовий Львів Кавовий Львів

Rambler's Top100
Metrika counter