borislav1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

«Підземелля Львова»

Забронювати
«Підземелля Львова»

Дата проведення Щодня
Година початку 12:00, 15:00
Триваліість  2,5 год
Місце збору групи  біля Оперного Театру

Екскурсія «Підземелля Львова»

Перелік об’єктів, які відвідуються: підземелля Домініканського собору, підземелля аптеки – музей, підземелля кав’ярні «Копальня кави», підземелля кав’ярні «Лівий берег» та таємну аптеку.

Опис:

Домініканський монастирПідземелля Домініканського монастиря. Якщо ви захочете побачити цілком інший Львів – спустіться у його підземелля. Зовні він пишний, бароковий, еклектичний, класичний, а на глибині – строгий та готичний і навіть дещо містичний. Підземні тунелі міста нині зберігають чимало таємниць. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов’язаних із цим підземеллям.


Музей-аптекаПідземелля музею – аптеки. Одна із середньовічних аптек, яка працює і сьогодні, де зберігається багато експонатів та цікавих історій. У підземеллі аптеки-музею на площі Ринок досі зберігся аромат вина — колись в аптеках виготовляли не тільки ліки... Виробляли також косметичні засоби, мило, продавали тістечка, каву. Бурхливий розвиток аптек припав на початок XVIII ст. – вони одержали право торгувати алкоголем.


Копальня кавиПідземелля «Копальня кави». У Львові пахне кавою, а в цих підземеллях цю каву можна побачити на стінах і під ногами, адже Ви відвідуєте справжню шахту, копальню кави. Тут Ви зустрінете першовідкривача кави, як напою – Юрія Кульчицького, прогуляєтесь справжніми середньовічними підземеллями і зможете попробувати фірмену «запаяну каву».

 


Лівий берегПідземелля кавярні «Лівий берег». Сама кавярня розташована у підвалах Оперного театру. Де колись протікала знаменита львівська річка Полтва, яка зараз протікає під землею на простекті Свободи. У цих підземеллях Ви побачете і почуєте багато про будівництво найдовшого і найвідомішого львівського підземелля - колектора львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.

Таємна аптекаПідземелля «Таємної аптеки». Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «Таємна Аптека»…Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було знайдено таємний вхід у підземелля. Тут виявили давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.

 

Для дорослого 

 Для дитини до 14 р.
При замовленні на місці та по телефону 70 грн 50 грн
При попередньому замовлені на сайті 60 грн 45 грн

Додатково оплачуються вхідні квитки: 30 грн

 

Вартість індивідуальної екскурсії на українській та російській мовах:

Для групи 1-6 осіб 320 грн
Для групи 7-12 осіб 380 грн
Для групи 13 - 20 осіб 400 грн

Вартість екскурсії для групи на Польській. Англійській. Італійській, Французькій мовах:

Для групи 1-6 осіб 650 грн
Для групи 7-12 осіб 850 грн
Для групи 13 - 20 осіб 920 грн

 


Rambler's Top100
Metrika counter