ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Додатковий поїзд ІНТЕРСІТІ+ для перевезення вболівальників на гру між збірними України та Білорусі

05 вересня 2015 року  на стадіоні “Арена-Львів” відбудеться матч між збірними командами України та Білорусі з футболу в рамках відбіркового етапу турніру УЄФА ЄВРО 2016. Для забезпечення підтримки нашої збірної в цій важливій грі та перевезення вболівальників на матч Українська залізнична швидкісна компанія на 05 вересня 2015 року призначає додатковий поїзд ІНТЕРСІТІ+ № 745/746 у сполученні Дарниця, Київ – Львів – Київ, Дарниця.

Поїзд відправиться зі ст. Дарниця об 11:39, а зі ст. Київ-Пасажирський о 12:05 і прибуватиме до Львова о 17 год. 10 хв. Поїзд прослідує із зупинками по Коростень  (13:36-13:37).

Зворотно зі ст. Львів поїзд відправиться о 23:58 та прибуде на ст. Київ-Пасажирський о 06:55, а на ст. Дарниця – о 07:20. Поїзд прослідує із зупинкою по станціях Коростень (04:27-04:29).

Розклад руху поїзда в обох напрямках розроблено з врахуванням розкладу матчу та часу, необхідного для того, щоб дістатись від залізничного вокзалу до стадіону, а після закінчення матчу – зворотньо. Рейси виконуватимуться швидкісним поїздом на локомотивній тязі виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

Квитки вже доступні на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/  та в усіх залізничних.

Українська залізнична швидкісна компанія бажає перемоги Національній збірній команді України, а вболівальникам – видовищного Свята Футболу!

Приємної подорожі та яскравих вражень!


Rambler's Top100
Metrika counter