max-20140910145931240

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Львів очима закоханих

Забронювати
Львів очима закоханих

 Мова туру  

 

Чарівність Львова ховається в його красивих подвір'ях, парках та скверах, неповторних  краєвидах, що відкриваються з львівських вуличок. Львів просякнутий романтикою. Запрошуємо Вас провести незабутний медовий місяць у Львові.

Тур до Львова на 3 дні.

1 день

 Приїзд до ЛьвоваЗустріч представником фірми "Вир Мандрів" на вокзалі. Трансфер та поселення в номері для молодят у вибраному Вами готелі.

Пішохідна екскурсія по Львову. Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав’ярень та ресторанів в Україні і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави? Ви відвідаєте Італійський дворик, лавочку для закоханих, Майстерню шоколаду, Мазох-кафе, одну з перших аптек, яка стала музеєм.Також Ви зможете за одну екскурсію познайомитися з культурою чотирьох народів: українським, вірменським, польським та єврейським... І не лише це! 

Вільний час на обід

Загальний масаж тіла. Один з найефективніших способів зняття втоми. Такий масаж, виконаний руками професіонала сприяє повному розслабленню та зняттю стресу.

Вільний час на вечерю.  Львів - це місто із безліччю цікавих тематичних кафе, одне краща за інше. Вам не вистачить одного вечора, щоб перейти й половину з них. 

2 день

Сніданок в готелі.

Двогодинна фотосесія для молодят. Чудова можливість відобразити цінні хвилини вашого романтичного відпочинку на фотоплівці. Львів подарує Вам безліч красивих краєвидів для найоригінальніших фотографій.

Вільний час на обід

Факультативно пропонуємо катання на конях на львському іподромі (150 грн. за особу/год.)

Романтична вечеря в ресторані. Квіти, мерехтіння свічок, келихи шампанського, музика... музика кохання. Цей казковий вечір Ви запам’ятаєте на все життя.

3 день

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Відвідання Львівської національної галереї мистецтв. Один з найбагатших музеїв України, в якому зібрані твори світового та національного мистецтва від античних часів до наших днів. До найбільш вартісних належать колекції європейського мистецтва, львівської скульптури, українського портрету, ікон та меблів. 

Вільний часБезліч цікавих місць є у Львові, і хочеться запам’ятати кожне з них, або...взяти його з собою. Вернісаж та крамнички із сувенірами дозволять залишити собі частинку Львова.

Факультативно пропонуємо відвідати: Музей шоколаду для справжніх любителів солодощів та Королівські зали - розкіш Ренесансу (ціна вхідного квитка 30 грн. та 10 грн. відповідно); Львівську Ратушу - Львів з висоти пташиного польту (ціна вхідного квитка 10 грн.); Стрийський Парк із лебедями - місце всіх закоханих.

Трансфер на вокзал.

 

Вартість туру з особи, грн.:                                     Вартість туру без програми з особи, грн.

Готель Ціна     Ціна       
Етна 1500                    760
Соната 1930 1190
Євроготель 2240 1500
Дністер 2300 1560
Вінтаж Бутік Готель 4150 3400

У вартість туру входить:                                         У вартість туру без програми входить :   

- трансфер вокзал-готель-вокзал,                                 -   трансфер вокзал-готель-вокзал,
- проживання у відповідному готелі,                             -   проживання у відповідному готелі, 
- сніданки у готелі,                                                       -  сніданки у готелі.
- пішохідна екскурсія,
- фотосесія,
- масаж тіла,
- організація романтичної вечері,
- вхідний квиток у картинну галерею,
- страхування.

У вартість туру не входить:

- обіди
- вечері 
- факультативні екскурсії

Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих Львів очима закоханих

Rambler's Top100
Metrika counter