ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

В обіймах Львова

Забронювати
В обіймах Львова

 Мова туру  

 

 

Дата проведення Щодня
Тривалість 5 днів
Початок туру зі Львова
Вартість туру

від 1460 грн

  всі ціни

 

Чарівність Львова ховається в його красивих подвір'ях, парках та скверах, неповторних  краєвидах, що відкриваються з вузеньких вуличок. Львів просякнутий романтикою. Запрошуємо Вас провести незабутний медовий місяць саме у Львові.

Тур до Львова на 5 днів

1 день

Приїзд до ЛьвоваЗустріч представником фірми "Вир Мандрів" на вокзалі. Трансфер та поселення в номері для молодят у вибраному Вами готелі.

Пішохідна екскурсія по Львову. Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав’ярень та ресторанів в Україні і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави? Ви відвідаєте Італійський дворик, лавочку для закоханих, Майстерню шоколаду, Мазох-кафе, одну з перших аптек, яка стала музеєм.Також Ви зможете за одну екскурсію познайомитися з культурою чотирьох народів: українським, вірменським, польським та єврейським... І не лише це! 

Вільний час на обід

Факультативно пропонуємо катання на конях на місцевому іподромі (150 грн. за особу/год.)

Романтична вечеря в ресторані. Квіти, мерехтіння свічок, келихи шампанського, музика... музика кохання. Цей казковий вечір Ви запам’ятаєте на все життя.

 

2 день

Сніданок в готелі.

Двогодинна фотосесія для молодят. Чудова можливість відобразити цінні хвилини вашого романтичного
відпочинку на фотоплівці. Львів подарує Вам безліч красивих краєвидів для найоригінальніших фотографій.

Вільний час на обід

Відвідання Львівська національна галерея мистецтв - один з найбагатших музеїв України, в якому збрані твори світового та національного мистецтва від античних часів до наших днів. До найбільш вартісних належать колекції європейського мистецтва, львівської скульптури, українського портрету, ікон та меблів. 

Вільний час на вечерю.  Львів - це місто із безліччю цікавих, тематичних кафешок, одна краща за іншу, вам не вистачить одного вечора щоб перейти й половину з них. 

3 день

Сніданок у готелі.

Виїзд у Трускавець* - вiдпочинок та лікування в одному із найбільших бальнеологічних курортів України. Ви відвідаєте СПА-центр у санаторії "Женева" та скористаєтесь аквазоною (спортивний, термальний, зовнішній і інші басейни) та банним комплексом, а також, за бажанням, можна замовити для себе інші послуги у Royal SPA & Wellness центрі. (*Доїзд у Трускавець здійснюється самостійно)

Повернення у Львів.

Вільний час на вечерю.

4 день

Сніданок у готелі.

Факультативно пропонуємо екскурсію "Замки Львівщини"  (обід під час екскурсії). Маршрут проходить через 3 найвідоміших замки Львівщини: 
Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Зараз це – філіал Львівської Галереї Мистецтв, де експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва.
Підгорецький замок — гордість «Золотої підкови» замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, двір, костел і парк. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля. 
Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської Галереї Мистецтв.

Вільний час на вечерю.

5 день

Сніданок у готелі.

Вільний часБезліч цікавих місць є у Львові, і хочеться запам’ятати кожне з них, або...взяти його з собою. 

Вернісаж та крамнички із сувенірами дозволять залишити собі частинку Львова.

Факультативно пропонуємо відвідати: Музей шоколаду для справжніх любителів солодощів та Королівські зали - розкіш Ренесансу  (ціна вхідного квитка 30 грн. та 10 грн. відповідно); Львівську національну гелерею мистецтв (ціна вхідного квитка 10 грн.); Львівську Ратушу - Львів з висоти пташиного польту (ціна вхідного квитка 10 грн.); Стрийський Парк із лебедями - місце всіх закоханих.

Трансфер на вокзал.

 

Готель Вартість з програмою в грн./ос. Вартість без програми в грн./ос.
Етна 2210  1460
Соната 3060 2310
Євроготель 3685 2940
Дністер 3810 3060
Вінтаж Бутік Готель 7485
6740

 

У вартість туру входить:  У вартість туру без програми входить:
- трансфер вокзал-готель-вокзал
- проживання у відповідному готелі
- сніданки у готелі
- пішохідна екскурсія,
- фотосесія,
- організація романтичної вечері,
- вхідні квитки у картинній галереї,
- вхідні квитки у СПА-комплекс у Женеві,
- страхування.
- трансфер вокзал-готель-вокзал
- проживання у відповідному готелі
- сніданки у готелі.


Додтково оплачується::

- доїзд до Львова
- обіди

- вечері 
- факультативні екскурсії
- доїзд у Трускавець

В обіймах Львова В обіймах Львова

Rambler's Top100
Metrika counter