aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Ми в Соцмережах

   

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Львівська область

Івано-Франківська область

Закарпатська область

Чернівецька область

Відпочинок в Карпатах Долина

Готельний комплекс

Готельний комплекс "Ведмідь"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Долина

Ціна: 250.00 UAH

до витягів 12 км.

Готель Ялинка

Готель Ялинка

Дата проведення:

Загальна оцінка 4

Маршрут: Україна, Вишків

Ціна: 450.00 UAH

неподалік бугельний витяг

Долина

Одне з привабливих для туристів місць — це Долина. На невеликій відстані звідси розташовані популярні серед відвідувачів цього краю туристичні об'єкти. Надзвичайно приваблює туристів одна з найбільших святинь — Гошівський монастир, який розташований на Ясній горі і знаходиться лише в декількох хвилинах їзди від Долини. А ще трішки далі, в урочищі Бубнище знаходиться унікальна історико-культурна пам'ятка — Скелі Довбуша. Також недалеко від Долини знаходиться ще одна принада туристів, відомий багатьом Карпатський трамвайчик, відправна точка якого розташована у селі Вигода. 

Відвідати тут можна Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина”. Він є одним з самих молодих музеїв цього регіону, так як заснований лише у 1998 році. Попри це тут велика музейна експозиція, представлена цікавими археологічними знахідками, бойківським одягом та вишивкою, знаряддями побуту та праці стародавніх часів, стародруки та різні документи, що висвітлюють події в історії того краю. Основна гордість музею — це типові бойківські оселі, а також колекція ляльок, писанки, які вишиті кольоровими нитками, та сакральні пам'ятки XVI—XVIII ст.

В Долині є власна солеварня. Ви зможете побачити цілий комплекс із різноманітних споруд, котрі складаються із варилень солі, маніпуляційних корпусів, приміщень під соляні склади, ну і, звісно ж, шахт.

Все це ви зможете відвідати розмістившись у такому чудовому місці як Долина.

Пішохідні екскурсії по Львову
В гості до страусів
Екскурсія Кавовий Львів
Замками Львівщини
Тунель кохання та Тараканів форт

Rambler's Top100
Metrika counter