exkursionbaner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Екскурсії по Львову


Якщо ви вже вирішили завітати у чудове історичне місто Львів, то не відвідати екскурсії, які максимально розкриють вам все багатство та вишуканість цього місця — просто неможливо!

Раді повідомити вас, що відтепер у вас з'явилась чудова можливість економити при замовленні екскурсій. Не важливо чи ви лише запланували подорож, чи вже знаходитесь у місті — скористайтесь чудовою нагодою і замовте екскурсію за допомогою інтернету по цінам зі значними знижками.

Більш детальну інформацію ви знайдете на відповідній сторінці сайту, а спеціальну ціну, яку ви отримаєте при бронюванні через сайт — у самому турі. Спробуйте! Це легко та вигідно!

Всі екскурсії
Екскурсії Львовом
Екскурсії по Києву
Тури до Києва
Тури до Львова

Пішохідна екскурсія по Львову

дати туру: щодня о 11:00

тривалість: 2,5 год

Якщо Ви вперше приїхали до Львова, то ця екскурсія найкращий спосіб першої зучтрічі з містом. Ви познайомитесь з найбільшими історичними пам'ятками міста та зможете краще орієнтуватися на його вулицях.

50 грн

Замовити

Автобусна екскурсія по Львову

дати туру: щодня о 14:00

тривалість: 3 год

Під час екскурсії на автобусі, ми побуваємо в місцях, які не входять в пішохідні маршрути. Ви зможете побувати на Високому Замку, біля Церкви Юра. Також відвідаємо Личаківське кладовище.

80 грн

Замовити

Підземелля Львова

дати туру: щодня о 16:00

тривалість: 2,5 год

Не весь Львів "лежить на поверхні"! Скільки цікавого приховано під старовинною бруківкою! Під час нашої подорожі ми розповімо Вам часом моторошні, часом надихаючі, але кожного разу цікаві, історії і легенди про події, які відбувались в підземеллях нашого міста.

70 грн

Замовити

Екскурсія дахами Львова

дати туру: кожного дня

початок о: 12:30 год

Пішохідна екскурсія дахами історичної частини Львова. Під час якої Ви зможете насолодитися чудовими панорами міста, що захоплюють дух, котрі збуджують уяву.

150 грн

Замовити

Нічна Варта Львова

дати туру: Кожної п'ятниці та суботи

Початок о: 21:00 

тривалість: 2 год

Це не проста нічна екскурсія, а справжня нічна пригода, наповнена враженнями, легендами та непередбаченими історіями.

150 грн

Замовити

На один день до Львова -20%

дати туру: кожного дня

тривалість: 1 день

Кожна вуличка Львова - архітектурний шедевр, кожен будинок є свідком становлення середньовічного міста. За один день всього не охопиш, але ми підготували декілька екскурсії, які охоплюють найцікавіші частини міста.

100 грн

Замовити

Кавовий Львів

дати туру: щодня о 14:00

тривалість: 2 год

Львів і кава сьогодні стали фактично нероздільними поняттями. Під час цієї екскурсії Ви почуєте про історію кави як напою, її властивості, подробиці появи та поширення в Європі і Львові, зокрема,  та дізнаєтеся про цікаві традиції львівських кав'ярень та цукерень.

70 грн

Замовити

Rambler's Top100
Metrika counter