yab

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Фестивалі Львова

Різдво у Львові

Дати: початок січня

Місце проведення: центр міста

Фестиваль присвячений українським традиціям святкування Різдва. В центрі міста рамках святкування Різдва у Львові відбувається величезна кількість різноманітних подій.


Свято Пампуха

Дати: 7-11 січня

Місце проведення: пл. Ринок 1(внутрішній дворик ратуші)

Фестиваль проводиться в період різдвяних свят. На святі кожен має змогу скуштувати справжні різдвяні ласощі.


Національне Свято Шоколаду

Дата: березень 

Місце проведення: вул. Коперніка 17( Палац Мистецтв)

Вже чи мало років Львів тішить мешканців та гостей міста своїми солодощами. Шоколад львів'яни відкрили для себе ще в середньовіччі. Пізніше місцеві майстри навчилися виготовляти справжні солодкі шедеври. На початку ХХ ст. майже в кожному будинку теперішнього центра міста була цукерня.


Lviv Fashion Week

Дати: березень

Місце проведення: змінюється

Традиційно на весні щорічно проходить тиждень моди у Львові. Lviv Fashion Week вперше був проведений в 2008 році і привернув до себе увагу відомих особистостей зі світу моди.


Великдень у Львові

Дата: змінюється

Місце проведення: центр міста

На протязі трьох днів в період Великодня у Львові проходять святкування, які проводяться в народних традиціях. В рамках Великодніх свят проводять багато заходів і різноманітних розваг. Одними з най цікавіших є "Гаївки" в Шевченківському гаю і на третій день Великодня "Обливаний понеділок"


Фестиваль Писанок

Дата: в період Великодніх свят 

Місце проведення: весь Львів

Львів Великодній.  Фестиваль писанок у Львові заполонить місто атмосферою Великодня. Цей родинний захід прославлятиме  тисячолітні традиції святкування найсвітлішого свята у християнському світі.


День міста Львова

Дата: Травень

Місце проведення: центральна частина Львова

Під час святкування дня міста у Львові проходять різноманітні вуличні театральні дійства та концерти. За традицією в центрі міста пройде грандіозний парад за участі дитячих колективів. лицарів, театральних акторів на ходулях і оркестру.


Міжнародний фестиваль Флюгери Львова

Дата: травень

Місце проведення: площа Ринок, 1 (внутрішній дворик Ратуші)

Етно-джазовий фестиваль щороку обєднує на своїй сцені виконавців з різних країн етно музики та джазові гурти. Фестиваль вже звично приходить у внутрішньому дворику Ратуші. Вперше фестиваль провели в 2003 році.


Міське свято "День Батяра у Львові"

Дата: 1-2 травня

Місце проведення: центр міста

Свято присвячене одним із найколоритніших субкультур тих часів Львова. Гостя зможуть ближче побачити з батярською культурою, по знайомитись зі справжніми батярами та поспівати батярських пісень. В програмі свята: вуличні забави, батярські танці, ярмарок батярських лігумін, театральні дійства та концерт.


Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

Дата: травень – червень

Місце  проведення:  Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Сайт: www.philharmonia.lviv.ua

Фестиваль «Віртуози» має досить довгу історію ы вже відоме ім’я.  Він проводиться ось уже 30 років на весні. Впродовж останніх весняних днів кожного року львів’яни та гості міста насолоджуються перлинами світової класики різних жанрів і напрямів у віртуозному виконанні зірок класичної музики.

 


Alfa Jazz Fest

Дата: 25-29 червня 2015 року

Місце проведення: пл. Ринок, вул. Валова / Парк Культури

Міжнародний open-air джазовий фестиваль, який проходить що року у Львові наприкінці червня. Фестиваль на одній сцені збирає більше 100 джазових музикантів та більше 40 000 глядачів. Перший фестиваль відбувся в 2011 році. Alfa Jazz Fest отримав високі оцінки серед музикантів, журналістів, критиків та любителів джазу.

 


Леополіс Гран Прі

Дата: 12-14 червня 2015 

Сайт: www.leopolis-grand-prix.com

Щороку, на початку літа у Львові проводиться міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Леополіс Гран Прі»!

Все почалось з того, що тоді, коли Львів ще не був частиною України, саме тут пройшла велична гонка під назвою «Гран-прі». Тепер уже Львів вважається лише культурним центром нашої країни, де можна споглядати пам’ятки архітектури, незвичні споруди, ароматні колоритні кнайпи та випити філіжанку запашної кави, а також зустріти безліч привітних людей.


Фестиваль органної музики «Діапазон»

Дата: змінюється 

Місце проведення: Львівський будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8)

Фестиваль «Діапазон» спрямований на повернення Львову гідного звання центру органної музики. З усіх міст України наше має найбагатші органні традиції – давній Львів конкурував з Краковом, Варшавою, Прагою, Віднем, Вільно.

Фестиваль "Діапазон" надав нового стимулу для розвитку 600-літньої історії органної музики у Львові. У фестивалі візьмуть участь видатні органісти-корифеї та молоді виконавці з різних країн світу, які філігранною технікою та палкими емоціями щороку викликають захоплення слухачів.


Ніч у Львові

Дата: Липень та Листопад 

Місце проведення: музеї та галереї Львова

У Львові існує безліч цікавих традиції, однією, і чи не найцікавішою з них, стало проведення двічі на рік атракції під назвою “Ніч у Львові”. Понад сто нічних розваг пропонують мешканцям та гостям міста організатори та учасники забави. 


WIZ-ART

Дата: липень

Місце проведення: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Wiz-Art - це міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, який проводиться у Львові з 2008 року. На фестивалі що року демонструється понад 100 різноманітних короткометражних стрічок.

Метою фестивалю є обмін досвідом, навчання, налагодження співпраці людей, які люблять кіно.Програма Фестивалю складається з конкурсних і позаконкурсних показів. Також на Фестивалі відбуваються авторські презентації та ретроспективи.


День Незалежності України

Дата: 21-24 серпня 

Місце проведення: Центр міста

Святкування Дня Незалежності у Львові – особлива подія. Неймовірна пульсація свята відчувається у всьому – змінюється ритм міста, всі традиційно очікують вуличних постановок, мистецьких візій і, без сумніву, святкового концерту.     Вже стало традицією, що у День Незалежності більшість городян  вдягають вишиванки, тому вже зранку місто, як і завжди цього дня, розквітне вишуканими барвами, в яких закодовані прадавні знаки-символи на здоров'я та добробут.

 


Форум видавців у Львові

Дата: Вересень 

Місце проведення: Палац Мистецтв, вул. Коперника 17 

Форум видавців у Львові  – наймасштабніша і наймасовіша подія львівської осені, впродовж якої проходять яскраві мистецькі та літературні заходи міжнародного рівня. Одночасно, це величезний книжковий ярмарок, де можна ознайомитися та придбати новинки книжкової продукції України, Росії, Польщі та інших країн.

 


Міське свято “На каву до Львова”

Дата: Вересень 

Місце проведення: пл. Ринок

Запрошуємо відвідати найароматніший фестиваль кави у Львові, який проводиться вже 8 років поспіль!

Вже стало традицією щорічне осіннє проведення найароматнішого фестивалю країни — Міське свято «На каву до Львова». У Львів з'їжджаються численні гості щоб разом з мешканцями міста поринути у надзвичайну казку кави.

 


Театральний Фестиваль «Золотий Лев на вулиці»

Дата: жовтень 2015 року 

Місце проведення: Теaтр «Воскресіння»,  центральна частина міста, проспект Свободи, пл. Ринок

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці» – головна  театральна подія не тільки Львова, а й усієї України. Щороку «Золотий Лев» перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і  відчуття. На вулицях міста, як і завжди, можна буде побачити вистави світового визнання, прем'єри, експериментальні постановки молодих театрів. Цього року глядачі матимуть змогу подивитися вистави вуличних театрів із України, Польщі, Італії, Німеччини, Ірландії, Франції, Канади, Голландії, Білорусі та Литви.


Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти"

Дата: вересень - жовтень 

Місце проведення: Львівська філармонія (вул. Чайковського, 7)

Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» було засновано у Львові восени  1995 року. Відтоді, з року в рік, у цьому святі музики беруть участь все більше і більше відомих музикантів, привертаючи увагу широкої аудиторії  та викликаючи  щоразу більший резонанс.  Концепція фестивалю ґрунтується на прагненні представити сучасну українську музику в контексті світової. Програма широко репрезентує різні генерації українських композиторів. Спеціальний акцент зроблено на музиці країн Східної Європи. 

 


Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter