spa2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Компанія Google у даний час працює над розробкою нового сервісу, який буде представляти собою тривимірну карту людського тіла, подібно до того, як сервіс Google Earth є картою Землі. Цей новий сервіс, названий Body Browser, заснований на новій технології WebGL, підтримуваної в даний час вельми обмеженим набором браузерів. Використовуючи Body Browser, користувачі зможуть дослідити будову людського тіла, змінити масштаб зображення, прибрати шари шкіри і м’язів, щоб побачити внутрішню будову людського організму.

У фінальній версії програми буде присутній рядок пошуку і навігаційна система, що повністю повторюватимуть функціональність аналогічних складових Google Earth. 


Безсумнівно, що цей сервіс стане у нагоді шкільним учителям, забезпечуючи велику наочність та високу деталізацію при проведенні уроків анатомії, але компанія Google сподівається, що новий сервіс стане корисним і для медиків та вчених, які проводять дослідження, пов’язані з тілом людини.

На даний час доступна бета-версія цього сервісу, однак лише для користувачів, чий браузер підтримує технологію WebGL, що дозволяє відображати складні тривимірні об’єкти без використання технологій Flash або Java. На сьогоднішній день технологія WebGL доступна у браузеріChrome 8, але вона за замовчуванням відключена. Для її включення досить набрати у адресному рядку "about: flags" і включити "WebGL" і "GPU Accelerated Compositing", після чого буде потрібно перезапустити браузер. Технологія WebGL буде включена за замовчуванням у браузерах Chrome 9 і Firefox 4 beta, а у наступному році її будуть підтримувати переважна більшість усіх браузерів.

На жаль, на даний момент відсутня інформація про дату запуску фінального варіанту сервісу Body Browser.

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter