ukraine-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Google запустив туристичний сайт по Прикарпатті

Український офіс Google відзвітував про результати кампанії «Цифрове перетворення Івано-Франківської області», яку компанія проводила разом з місцевою владою. В результаті Google запустила ряд проектів, присвячених області.

Серед них - туристичний сайт «Подорожуй по Івано-Франківській області», де зібрані дані про кращі місця Прикарпаття для відпочинку. На сайті можна знайти 3D-тури по різним пам'яткам і курортам (таким, як «Буковель», «Манявський Скит», обсерваторія на горі Піп Іван, «Скелі Довбуша»). Також на сайті зібрано інформацію про те, де можна зупинитися, контакти, фото і відео місць, цікавих для туристів.

Окремий сервіс на сайті - «Сплануй поїздку», з його допомогою можна скласти маршрут з урахуванням тих пам'яток, які хотілося б подивитися, місць для проживання та харчування, і т.д.

Також компанія запустила сайт«Інвестиційного порталу Івано-Франківської області». Це карта інвестпривабливості регіону, де можна редагувати і додавати нові об'єкти, потенційно цікаві для інвесторів.

Нагадаємо, раніше в ході подібних проектів український офіс Google запускав сайти  3D-прогулку по Ольвии в Миколаївській області та проголянки по Одеським дворикам.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter