deti baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Індія. Гоа

Seal of Goa.png
Герб
India Goa locator map.svg

        Гоа (Гінді ???, англ. Goa) - штат на південному заході Індії, найменший серед штатів за площею і один з останніх за кількістю населення. Колишня португальська колонія в Індії. Населення 1,4 млн чоловік (25 -е місце). Столиця - Панаджі.   Найбільше місто - Васко-да-Гама.
Площа Гоа складає всього 3702 км ?, протяжність з півночі на південь 105 км., Із заходу на схід максимально 65 км.  Таким чином, Гоа є найменшим з двадцяти восьми штатів Індії.  Гоа розташований в середній частині західного узбережжя Індії.

Столиця: Панаджі
Населення: 1,4 млн. осіб. (2002р.) (25-е)
Площа: 3702 км ? (28-е)
Часовий пояс: +5:30

 Клімат Індії обумовлений двома факторами.  Перший фактор - це високі Гімалаї, які не пускають холодне повітря Арктики і вітру з Середньої Азії на територію Індостана.Поетому в Індії завжди набагато тепліше, ніж в інших країнах, розташованих на тій же широті.   Другий погодний чинник - пустеля Тар, яка своїми вітрами привертає до Індії мусони - сильні сезонні зливи.   Мусони іноді забезпечують близько 80% опадів на рік.
      У Гоа, найвідомішому індійському курорті, клімат субтропічний, м'який. [Nbsp] Середня температура становить +27-35 ° С цілий рік, період мусонів короткий, в червні-серпні, що сприяє комфортному відпочинку практично цілий рік.

Гоа - одне з найкрасивіших місць в Індії і один з кращих світових курортів в Азії на березі Аравійського моря. [Nbsp] Цей курорт, розташований на південь від Бомбея, недаремно називають перлиною індійського узбережжя.

Тури в Гоа – це прекрасний м'який клімат, розкішні піщані пляжі, ласкаве сонце, аквамаринові води Індійського океану, тінисті пальмові гаї які зроблять Ваш відпочинок в Гоа незабутній. А розкішні готелі Гоа на побережжі допоможуть вам відновити сили після насиченого враженнями дня або ночі. Тури в Гоа перенесуть Вас в світ, де припиняється сучасний темп життя і час, немов і зовсім перестає існувати. Ціни на тури в Гоа не такі високі, але рівень відпочинку відповідає найвищим стандартам. Відпочинок в Гоа привертає велику кількість прогресивної молоді зі всього світу. Відпочинок в Гоа - це рай для душі і тіла, де можна не тільки загоряти і купатися, але і здійснювати цікаві екскурсії в історичні міста і храми, індуїстів, а також відвідати прекрасні визначні пам'ятки Гоа.Rambler's Top100
Metrika counter