zoloty Lev

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Ізраїль

Прапор Ізраїлю Герб Ізраїлю
Прапор Герб
Розташування Ізраїлю

Держава Ізра?їль — країна в південно-західній Азії на південно-східному узбережжі Середземного моря.

На півночі межує з Ліваном, на північному сході — з Сирією, на сході — з Йорданією, на південному заході — з Єгиптом.

Незалежність проголошено 14 травня 1948 року на підставі резолюції Генеральної Асамблеї ООН №181 від 29 листопада 1947 року.

Згідно з Декларацією Незалежності, Ізраїль є єврейською державою. Водночас Ізраїль є багатонаціональною та демократичною державою, де, разом з євреями, рівні права мають всі інші релігійні та етнічні групи: араби-мусульмани, араби-християни, друзи, бедуїни та ін. Зокрема, арабські партії та депутати представлені в Кнесеті.

Столиця - Єрусалим (невизнана більшістю держав світу, більшість посольств - у Тель-Авіві)
;
Офіційні мови - гебрейська, арабська;
Площа - 20 770 км? (151)
Населення -  оцінка 2008 р. 7 282 000 (87)
Валюта - Ізраїльський новий шекель (ILS)
Часовий пояс - EET (UTC+2)  EEST (UTC+3)

Клімат

Клімат Ізраїлю субтропічний середземноморського типу, із сухим спекотним літом та м'якою дощовою зимою. Влітку переважає тропічне повітря, взимку воно чергується з повітряними масами помірних широт. Рельєф значно обумовлює різноманіття кліматичних умов в різних районах країни.

Пересічна річна кількість опадів різко спадає із заходу на схід та з півночі на південь: від 1 000 мм у Верхній Галілеї до 30 мм в районі Ейлата та від 500 мм в центральних районах до 50 мм на узбережжі Мертвого моря. Найбільша кількість дощових днів припадає на січень-лютий. В ці місяці відносна вологість становить у середньому 72 %, тоді як у червні — 47 %. Грози бувають рідко, в середньому 7 днів на рік.

Пересічна річна температура на узбережжі Середземного моря 20 °C, в гірських районах знижується до 15-16 °C. Найбільш спекотний клімат має південна частина країни, де середньорічна температура перевищує 22 °C, а пересічна температура найспекотнішого місяця 30 °C.

Про країну
Тури в Ізраїль - це можливість ефективно використати ваш вільний час і отримати максимум задоволення від розвиненої інфраструктури розваг. Путівки до Ізраїлю - розміщення як на середземноморських курортах – Нетанія, так і на курортах Червоного і Мертвого морів – Ейлат і Ен Бокек. Відпочинок в Ізраїлі – це подорож в історію. Тури в Ізраїль - відпочинок на неперевершених курортах, паломництво до Святих місць трьох Великих Релігій.
        Лікування в Ізраїлі – це унікальні клініки Мертвого моря і гірського Арада, що займаються захворюваннями органів дихання, хворобами опорно-рухового апарату і шкіри, а також багато інших захворювань. Тури в Ізраїль стануть самою незабутньою сторінкою у вашому житті. Екскурсії по Ізраїлю найкраще починати з Тель-Авіва – це галасливе сучасне місто з шикарними торговими центрами, магазинами і ресторанами. У нас широкий вибір гарячих турів і путівок до Ізраїлю.

Rambler's Top100
Metrika counter