spa1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Ми в Соцмережах

   

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Львівська область

Івано-Франківська область

Закарпатська область

Чернівецька область

Відпочинок в Карпатах Яблуниця

"Горгани"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Яблуниця

Ціна: 195.00 UAH

9 км. до лижних трас

Панорама Карпат

Панорама Карпат

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Яблуниця

Ціна: 160.00 UAH

10 км. до лижних трас

Парламент

Парламент

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Яблуниця

Ціна: 175.00 UAH

7 км. до лижних трас

Постоялий двір

Постоялий двір

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Яблуниця

Ціна: 200.00 UAH

6 км. до лижних трас

Яблуниця

Яблуниця — це дуже відомий курорт. Щорічно його відвідує велика кількість прихильників зимового відпочинку. Розташований він на відстані 35 км від Яремче. Знаходиться на висоті 960 метрів над рівнем моря.

Полюбляють цей курорт завдяки численним схилам, котрі є придатними для катання. У розпорядженні лижників та сноубордистів є обладнані траси різного рівня складності.

Сюди можна відправлятися як новачкам, котрі вперше хочуть спробувати себе у цьому зимовому виді спорту, так і чудово підготовленим спортсменам, які полюбляють екстрим та пригоди.

У Яблуниці діють пункти прокату гірськолижного спорядження, тому якщо у вас немає власних лиж, ви зможете взяти їх уже на місці. Також це зручно тим, хто опинився тут проїздом, або по певним причинам вирішив не брати власне спорядження з дому.

Яблуницю вважають досить важливим осередком гірськолижного спорту.

На курорті діють 5 бугельних витягів. Перший розташований на горі Микулинка і має протяжність 960 метрів з перепадом висоти 280 метрів. Другий та третій знаходиться на тій самій горі, проте мають протяжність 760 та 500 метрів з перепадом висот у 150 та 180 метрів відповідно. Четвертий розташований на горі Діл і є протяжністю 750 метрів з перепадом висоти у 300 метрів. Останній бугель ви знайдете на горі Коза, котрий має протяжність 600 метрів та перепад висоти 200 метрів.

Обираючи місце для літнього відпочинку теж варто розглянути Яблуницю. Тут на вас чекатиме чисте гірське повітря, шум води місцевих річок, величні гори вкриті не менш величними лісами... Все це робить курорт досить популярним та відвідуваним не лише для зимових розваг, а й для повноцінного літнього відпочинку.

Місцеві ліси славляться великою кількістю ягід та грибів, які за своєю якістю не можливо порівняти з тим що ви зможете назбирати у лісах розташованих близько до міст, та зможете знайти на місцевих ринках. Вони навіть за смаком сильно різняться від тих що вам доводилось куштувати раніше. Це варто перевірити та спробувати особисто.

Саме з Яблуниці ви зможете розпочати свою подорож по одному з численний Карпатських маршрутів.

Тут збираються групи для підкорення таких вершин як Магура, Петрос, Хом’як та, звісно ж, Говерла.

Тунель кохання та Тараканів форт
Пішохідні екскурсії по Львову
В гості до страусів
Замками Львівщини
Екскурсія Кавовий Львів

Rambler's Top100
Metrika counter