zakarpat3

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Як почати кататись на лижах?

Гірські лижі - захоплюючий і цікавий вид спорту. Багато хто хотів би спробувати свої сили в ньому, але більшість не знає з чого почати. Багато книг з гірських лиж «напхані» термінологією, а новачкові розібратися в термінах вельми і вельми важко. Тому постараємося зрозуміло і доступно пояснити, як правильно почати кататися на гірських лижах.

Перше, що необхідно зробити, - це розминку. Розминка важлива в будь-якому виді спорту, і зневага розминкою чревато отриманням розтягувань і важких травм. Необхідно розім'яти ноги, а саме стегна і коліна. Зробіть кілька присідань і нахилів, зробіть обертальні рухи колінними суглобами. Плечовий пояс розминаються шляхом обертальних рухів руками. Зробіть декілька нахилів вправо і вліво, а також зробіть скручування тіла.

Отже, розминка закінчена. Наступний пункт, який нас цікавить – це падіння. Так-так, ви не помилилися. Потрібно навчитися падати правильно! Запам'ятайте – під час падіння ви не повинні розслаблятися, а навпаки, повинні бути гранично зібрані. Як тільки ви відчуєте що втрачаєте рівновагу, то можете падати в будь-яку сторону, але намагайтеся не котиться по схилу, а швидше зупинитися. Після того як ви зупинили падіння, необхідно встати. Якщо ви зупинилися головою вниз по схилу, то встати буде проблематично, тому потрібно перевернутися так, щоб ноги дивилися вниз по схилу. У такому положенні встати буде значно простіше і легше.
Буває, що при падінні лижі переплітаються. Перш ніж встати їх потрібно розплутати лежачи на боці. Потім руками підтягти лижі під себе і встати. Якщо цього не зробити, то при спробах встати, лижі будуть їхати під вас, і ви будете знов падати.

Щоб почати кататися в горах, необхідно спочатку навчитися кататися на рівнині і запам'ятати правильну гірськолижну стійку: стопи, коліна і плечі повинні бути на одній вертикальній осі. Така стійка забезпечить стійке положення при катанні на гірських лижах. 


Для підйому по деяких схилах вам буде потрібен такий прийом, як «драбинка». Вам буде легше робити цей прийом, якщо ви будете допомагати собі лижними палицями.

Ми навчилися падати і підніматися, пора навчитися правильно спускатися. Цей спосіб катання називається «спуск юзом». Перед тим як почати рух встаньте в правильну стійку. Лижі повинні бути перпендикулярні схилу. Тепер щоб почати рух просто відхиліть коліна «від схилу». Ви почнете рух боком і вниз. Щоб набрати швидкість допомагайте собі палицями. Для того, щоб зупинитися ви повинні навпаки відхилити коліна «до схилу».

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter