borislav

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Єгипет

Прапор Єгипту Герб Єгипту

 

Розташування Єгипту


Єгипет, Арабська Республіка Єгипет держава на північному сході Африки та Синайському півострові в Азії (близько 6% території). Єгипту належать також кілька невеликих островів у Суецькій затоці та Червоному морі. На півночі країна омивається Середземним морем, на сході — Червоним морем. На заході межує з Лівією, на півдні — з Суданом, на північному сході — з Ізраїлем.

Столиця: Каїр
Площа: 1 001 449 км? (30)
Населення: оцінка 2007 р. 82,982,364 (11)

Часовий пояс: EEST (UTC+3)
 - Літній час EEST (UTC+3)

Географія Єгипту

Єгипет займає площу 1 001 450 квадратних кілометрів і є 38 країною в світі за територією. Це така ж сама за площею країна, як і всі Центрально Американські країни, разом узяті, і вдвічі більша, ніж Іспанія, та в чотири рази перевищує розміри Великобританії.

Проте, у зв'язку з посушливим кліматом Єгипту, населення сконцентровано у вузькій долини Нілу і його дельти, та частково на узбережжі Червоного моря, Сінаю й навколо Суецького каналу. А це означає, що приблизно 95% населення використовує лише близько 5,5% від загальної земельної площі цієї країни.


Клімат Єгипту

Клімат Єгипту: на півночі — субтропічний, на іншій території — тропічний. Але на більшій частині Єгипту клімат тропічний континентальний пустельний з різкими добовими коливаннями температури.
Середня температура влітку коливається від 27-34 °С влітку і до 43 °С на узбережжі Червоного моря, в цю ж пору року. Середня температура в зимовий період коливається від 14 до 23°С.

ВІЗА
Українські громадяни отримують віз
у до Єгипту в аеропорті.

Єгипет - це найдавніша культура на нашій планеті, а відпочинок в Єгипті - це можливість власними очима побачити піраміди Гізи, Сфінкс, святині Луксора і Абу-симбела. Гарячі тури в Єгипет манять українських туристів не лише можливістю покупатись у найбільш теплому, чистому і солоному Червоному морі та помилуватись кораловими рифами. Проте туризм в Єгипті - це не тільки купання в блакитних водах моря, це і привабливі екскурсії, і різноманітні розваги.

Якщо ви збираєтесь поїхати на відпочинок в Єгипет у будь-яку пору року, тут існують свої сезонні особливості: на єгипетських курортах Червоного моря найбільш комфортно — у жовтні-листопаді, а от на курортах північного Єгипту, що розташовані на березі Середземного моря — оптимальний відпочинок і туризм з травня по вересень. Недорогі гарячі тури в Єгипет ви можете придбати, скажімо, в середині січня, коли хвиля відпочиваючих дещо спаде. Загалом, вибирайте путівки в Єгипет будь-якої тривалості і пам'ятаєте: море, сонце, екскурсії і приголомшливі враження вам забезпечені!


Rambler's Top100
Metrika counter