lviv-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Гірськолижні курорти України

Буковель

Один з най популярніших гірськолижних курортів Карпат, куди щорічно приїжджає велика кількість туристів як для літнього так і для зимового відпочинку.


Драгобрат

Драгобрат- один з най високогірніших гірськолижних курортів України. Сезон катання тут триває аж до травня. Кількість трас на курорті небагато, однак більшість зможуть знайти схили для себе.


Пилипець

Пилипець - бурхливо розвивається гірськолижний курорт в Карпатах , колиска фрірайду, а також улюблене місце для всіх, хто не уявляє зиму без катання на гірськолижних трасах.


Славське

Гірськолижний курорт Славське, один з найстаріших в Україні. Довгий час був дуже популярний завдяки своєму розташуванню, а також цікавими схилами для катання. 


Плай

Гірськолижний комплекс "Плай" почав свою роботу в 2007 році. З того часу постійно розвивається. Кожного року з'являються нові локації для повноцінного відпочинку.
Зараз на курорті діє 6 гірськолижних трас різного рівня складності з сучасним крісельним підйомником. На території комплексу діє СПА зона з басейнами, джакузі, саунами.


Тисовець

Гріськолижний туристично-спортивний комплекс Тисовець знаходиться неподалік села Орявчик. Довгий час комплекс був закритий для звичайних відвідувачів. Заразр це гірськолижний комплекс міжнародного значення Rambler's Top100
Metrika counter