lviv02

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Куба

Прапор Куби Герб Куби
Прапор Герб
Розташування Куби


Куба (ісп. Cuba МФА: [?ku?a] Ку?ва), офіційно Республіка Куба — держава у Вест-Індії на найбільшому однойменному острові Куба (Cuba) в Карибському морі. Куба розташована в північній частині Карибського басейну на перехресті Карибського моря, Мексиканської затоки та Атлантичного океану. Куба лежить на півдні від американського півострова Флорида, на заході від Гаїті і на сході від Мексики. Куба — країна з найбільшою кількістю населення в Карибському басейні і має специфічну культуру, яка виникла в результаті злиття багатьох народів і цивілізацій. Республіка Куба — одна з небагатьох соціалістичних країн світу. Вона має однопартійну систему, де влада зосереджена в руках комуністичної партії на чолі з Раулем Кастро.

Адміністративно-територіально Куба (з 1976) ділиться на 14 провінцій: Пінар-дель-Ріо, Гавана, Гавана місто, Матансас, Сьєнфуегос, Вілья-Клара, Санкті-Спірітус, Сьєго-де-Авіла, Камагуей, Лас-Тунас, Ольгін, Гранма, Сантьяго-де-Куба і Гуантанамо. Провінції поділені на муніципії. Особлива муніципія — о. Хувентуд, який підпорядковано безпосередньо центральному уряду.

Столиця - Гавана
Офіційна мова - іспанська
Площа - Загалом - 110 861 км? (105)

Населення - оцінка 2006 р. - 11 382 820 (73)
Валюта - Кубинський песо (CUP)
Часовий пояс ?5

Клімат

Куба має тропічний клімат. Він відрізняється особливим температурним режимом, на який впливають теплі навколишні течії. Північно-східні пасати, що несуть вологу, досягають більшості території острова, за винятком глибоких долин у горах і деяких ділянок південно-східного узбережжя. Влітку температури дещо помірніші, взимку клімат як правило теплий і комфортний. На піднесеннях і на схилах північної частини країни температури нижче. У Гавані середня річна температура складає + 25° С, температура найхолоднішого місяця (січня) + 22° С, найтеплішого (липня) + 28° +30 С. Найвища температура на острові — 38° С. Часами на північно-східні райони Куби впливають з півночі холодні повітряні маси, які знижують температуру майже до 0° С. На всій території острова, за винятком крайнього південного сходу, випадає багато дощів (близько 1100 мм в рік), в основному влітку і восени. Взимку погода сонячна та суха.

Про країну

Це дрібний білий пісок, кристально чисте бірюзове море. Куба - це всесвітньо відомі курорти Варадеро, Сантьяго-де-Куба, Санта-Марія, Плайа-Есмеральда, Тринідад. Куба - це величезна кількість рому, море музики, танців і веселощів: Гавана і її карнавали, "Тропікана" і приголомшливе шоу, до речі, виключно заради якого Аль Капоне приїжджав на острів. Куба - це ще й країна незрівнянних екскурсійних програм: заповідник орхідей Сороа, крокодиловий розплідник Калета Буена, вертолітні прогулянки в долину Юмури, швидкісні гонки "джип-сафарі", прогулянки на катерах напівпідводних та яхтах, кінні прогулянки.


Rambler's Top100
Metrika counter