chokolad

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Курорти Греції

Завдяки вигідному географічному положенню, клімату і наявності великої культурно-історичної спадщини Греція приваблива для туристів. Країна в цілому є унікальним зібранням пам’ятників стародавньої і давньої культури просто неба. У кожному місті є музей або археологічні визначні пам’ятки, розвалини цирків, театрів, культових і храмових споруд. Крім того, туристів приваблюють красива природа країни, протяжна берегова лінія, придатна для організації морських курортів; безліч активних видів відпочинку і розваг, сувенірних і інших товарів туристського попиту; смачна і різноманітна національна кухня, а також традиційна привітність і гостинність.   
Об’єм туристських потоків складає приблизно 12 млн. осіб щорічно. Для Греції – туризм найбільше джерело іноземної валюти і найважливіша індустрія, яка забезпечує роботою кожного десятого жителя країни.
Греція історично і географічно розділена на декілька областей, кожна область по-своєму багата різними туристськими ресурсами і приваблива для гостей.

Booking.com

Афіни

Тури в Афіни - можливість пізнати таємниці загадкової цивілізації, насолодитися прекрасними видами грандіозних Афін. Готелі Афін розташовуються недалеко від стародавніх пам'ятників архітектури і, звичайно ж, поряд з живописними пляжами, якими і славиться відпочинок в Афінах. Відпочинок в Афінах відрізняються великою кількістю різних варіантів, вам тільки потрібно вибрати найбільш відповідний маршрут. Тури в Афіни знайомлять кожного охочого з багатовіковою історією ожилою легендою, адже, якщо вірити міфам, це місто створювали Боги. Відпочинок в Афінах буде цікавий тим, хто захоплюється історією і тим, хто любить відпочити ні над чим не замислюючись і живучи собі на втіху. 

       Тури до Афін - це найкраще співвідношення Ціна-Якість! Приїжджайте на відпочинок в Афіни і обов'язково подивитеся прекрасні визначні пам'ятки Афін які просто підкорять Ваше серце.

П-ів Халкідікі

Відпочинок в Халкідіках дуже сподобається туристам, які люблять активний і веселий відпочинок. Замовляючи тури в Халкідіки, Ви забезпечите себе прекрасним відпочинком на побережжі Середземного моря, який принесе Вам дуже багато яскравих і незабутніх відчуттів. Відпочинок в Халкідіках – це прекрасні ліси, блакитні, кристально чисті води і нескінченне побережжя із золотим піском, протяжність яких 500 км. Ми пропонуємо Вам різні тури в Халкідіки залежно від ваших переваг і бюджету. Відпочинок в Халкідіках, незалежно від сезону, залишить у Вас найкращі спогади і викличе бажання повертатися в цей райський куточок знову і знову.

Тури в Халкідіки чудова, незабутня казка!
   Дзвоніть нашим менеджерам дізнавайтеся більше про визначні пам'ятки Халкідіків, і бронюйте тури в Халкідіки, у вподобані Вам готелі Халкідіків.

Салоніки

Вибираючи тури в Салоніки, будьте упевнені, що Вас чекає незабутній активний відпочинок в Салоніках, з величезною кількістю різних видів спорту. Тури в Салоніки залишать тільки хороше в пам'яті. Готелі Салонік славляться своїм незвичайно високим рівнем обслуговування, комфорту і сервісу, які поза сумнівом зроблять В аш відпочинок в Салоніках казковим і чарівним!!! Всі визначні пам'ятки Салонік дуже цікаві але безумовно, головна визначна пам'ятка і його символ - це Біла башта, яка знаходиться на морській набережній. Відпочинок в Салоніках сподобається любителям нічного життя адже до ваших послуг запальні дискотеки, нічні клуби, а також затишні ресторанчики.

 

о. Кріт

Тури на Кріт нададуть вам можливість вдосталь намилуватися незайманими цивілізацією куточками природи: скелястими обривистими берегами і маленькими бухтами з галечними і піщаними пляжами, оцінити прекрасні готелі о. Кріт. Відпочинок на о. Кріт яскравий і насичений, а пізнавальні і розважальні тури на о. Кріт запам'ятаються вам на все життя. Відпочинок на о. Кріт сподобаються всім: і любителям пляжного відпочинку, і охочим залучитися до історії стародавньої цивілізації і любителям екологічного туризму. Якщо ви запланували відпочинок на о. Кріт, то вважайте, що зловили сонечко в руки, бо тут 300 днів в році сонячно.

Купуйте тури на о. Кріт і ви зможете відвідати лабіринт Мінотавра, покуштувати блюда чудової грецької кухні, а також відвідати прекрасні визначні пам'ятки о. Кріт.

о. Родос

  Відпочинок на о. Родос стане для вас незабутньою пригодою. Тури на о. Родос познайомлять вас з унікальною грецькою природою. Основні визначні пам'ятки о. Родос: храм Афродіти, морський акваріум, ботанічний парк "Родіні" із зоопарком, стародавній акрополь і ще багато цікавого. Тури на Родос – це: пляжний відпочинок, екскурсійні програми, відпочинок з дітьми, ділові поїздки, корпоративні виїзди. Тури на о. Родос включають відвідини унікального заповідника в Парадіси, такий відпочинок на о. Родос напевно сподобається дітям, в заповіднику, в красивій долині мешкає величезна кількість метеликів. Відпочинок на о. Родос будуть цікаві і любителям художнього мистецтва.

   

о. Корфу

 Тури на о. Корфу – це прекрасна можливість сумістити відпочинок на морі з цікавими екскурсіями і розвагами. Відпочинок на о. Корфу – це відпочинок серед заток і зелені, яка впродовж століть чарувала діячів культури. Визначні пам'ятки о. Корфу настільки різноманітні і унікальні, що запам'ятаються Вам на все життя. Відпочинок на о. Корфу може бути багатообразним, але завжди вражаючим і таким, що запам'ятовується. Тури на о. Корфу – це: пляжний відпочинок, екскурсійні програми, відпочинок з дітьми, ділові поїздки, корпоративні виїзди. Готелі о. Корфу розміщені вельми продумано: кожен турист, що приїхав сюди, може вибрати локацію, згідно своїм туристичним перевагам. Відпочинок на о. Корфу надає прекрасну можливість зануритися в одне з найкрасивіших морів світу – Егейське.

Все що треба зробити для відпочинку вашої мрії - це просто придбати тури на о. Корфу!

Rambler's Top100
Metrika counter