lviv georg panorama

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Курорти Грузії

Батумі

Батумі - столиця Аджарії і найвідоміший серед морських курортів Грузії на узбережі Чорного моря. Завдяки субтропісному клімату тут ростуть пальми, кіпариси, магнолії, олеандри,лимонні і апельсинові дерева.

Батумі уособлення сучасної Грузії. На чудових пляжах відпочиває величезна кількість європейців. Нічні клуби приймають відомих дід жеїв з усього світу. В готелях пропонують послуги високго рівня. В ресторанах міста можна скуштувати дуже смачні страви грузинської національної кухні.

Сарпі

Морський курорт знаходиться в 17 км від Батумі поруч з грузинсько-турецьким кордоном. морська вода цього курорту особливо прозора і багата підводним світом. Середня температура води +25С. Готелі та котеджі на курорті знаходяться на безпосередній близкості до моря.

Чакві

Невелике курортне містечко розташоване в 13 км на північ від Батумі, поруч з двома відомими курортами Зелений мис и Ціхісдзір. курорт є знаменитим і цікавим серед туристівт, щому що Чакві є батьківщиною грузинського чаю. Колись іменнто тут був посажений перший чайний кущ в Грузії.  Тут можна побачити велитенські чайні плантації. Крім чайних плантацій на курорті можна полюбуватися плантаціями японських мандарин і бамбуком.

Кваріаті

Кваріаті знаходиться 15 км південніше від Батумі. Цей курорт є дуже популярний на Чорноморському узбережжі Грузії. На курорті Кваріаті дуже добре розташування і поєднує гірські вершини і морські краєвиди. Ще однією хорошою перевагою курорта є надзвичайно чиста вода, завдяки їй сюди приїжає на відпочинок багато туристів. 

Тут добре вункціонує приватний сектор. Середня вартість ліжко місця 10 ларі ( приблизно 6 доларів). Вартість кімнати для туристів обійдеться 50 ларі (33 доларів). Крім приватного сектору є котеджі та готелі де можна отримати великий спектр послуг від триразового харчування до різноманітних розвах та сервісу машин.

Кабулетті

Кабулетті відрізняється від інших курортів Аджарії своїм мікрокліматом. Курорт знаходиться на Колхідській низовині в 25 км від Батумі. Курорт знаходиться на висоті 3-4 м над рівнем моря. Завдяки своєму  лікувальному мікроклімату та мінеральній воді на території курорту розміщена багато санаторіїв. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту тут поєднують теласотерапію і інші лікувальні процедури. На курорті лікують хронічні та серцево-судинні хвороби.

Крім лікувальних якостей в Кабулеті  дуже добре розвинута туристична інфраструктура, Підготовлені пляжі, з пляжними парасольками, шизлонгами та пляжними кафе. Є також різноманітні водяні атракціони. Родзинкою курорта є Приморський парк з спортивними стадіонами, літніми кафе барами, бунгало та ресторанами. 

Booking.com

Гірськолижні курорти Грузії

Гудаурі

Гудаурі -  наймолодший гірськолижний курорт Кавказа, знаходиться в 120 км від Тбілісі. Унікальний рельєф, рівномірний сніговий покрив, відсутність каміння на трасах і за їх межами приваблюють сюди лижників та сноубордистів з усього світу. На цьому курорті всього 4 гілки підйомників, але дуже багато варіантів для спуску. Пійомники піднімають на висоту 3006 м. На курорті Гудаурі 16 км підготовлених трас.

Бакуріані

Найвідоміший курорт Грузії, який знаходиться в 180 км від Тбілісі на висоті 1800 м в Боржомській ущелені. Місцеві жителі називають його "Сонячна долина". Курорт відомий на весь світ Боржомським джерелом, що стікає з бакуріанських гір. Тут добре розвинутий як зимовий так і літній відпочинок. 
Гірськолижний сизон тут триває з листопада по березень. Сніговий покрив в середньому 60 см. Загальна довжина трас 5км. Є траси для бігових лиж. 

Цікаві туристичні міста Грузії

Тбілісі

Тбілісі - столиця Грузії, її культурний, економічний і політичний центр, а ще неймовірно гарне і цікавве місто. Тбілісі в перекладі з грузинського "теплий". Перша згадка про місто датована IV століттям.  Тбілісі заснований на гарячих сірчаних джерелах. По легенді, яку люблять тур розказувати туристам, колись цар Вахтанг Горгасалі відправився на соколине полювання. Його сокол кинувся в  навздогін за качкою, яка намагалися в водоймі і обидва птахи в одну секунду зварилися. І цар вирішив увічнити в історії улюбленого сокола.

Основними і найцікавішими історичними памятками Тбілісі є: собор Святої троїці і церква Метехі, фортеця Нарікала на березі Кури,собор Анчісхаті - найдревніший собор міста побудованрий в 6 ст..  Також обов"язково потрібно прогулятися по старим вуличками міста. тут багато будівель 18-19 ст.


Rambler's Top100
Metrika counter