rizdvo baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Варадеро

Тури у Варадеро - це рай для любителів природи, водного спорту і самоти робінзона Крузо. Визначні Пам'ятки Варадеро дуже різноманітні: Іспанський форт 1897 роки, яхт-порт Marina Chapelin, Cueva de Ambrosio Будинок Дюпона і ще багато цікавого. Готелі Варадеро працюють переважно за системою All Inclusive, причому в найбагатшому її варіанті: з включеними у вартість сигарами і ромом. Відпочинок у Варадеро - це двадцять кілометрів найдрібнішого білого піску і блакитної блакиті океанських вод, здається, вибрані самою природою для створення в цьому місці курорту міжнародного значення. Тури у Варадеро користуються величезною популярністю у туристів оскільки Варадеро вважається кращим і головний курортом Куби. Купуйте тури у Варадеро, і ви переконаєтеся, що відпочинок у Варадеро створений спеціально для вас! Доречно зауважити, тури у Варадеро і ціни на путівки у Варадеро приємно здивують будь-якого туриста.

Гавана

Відпочинок в Гавані – це прекрасні райони, де любителям екологічного туризму відкриваються захоплюючий дух пейзажів. Тури до Гавани - незабутні враження. Ваш відпочинок в Гавані стане чимось особливим і унікальним, з її карибськими музичними ритмами, звучними із-за кожного кутка. Пропонуємо тури до Гавани, які в поєднанні з гарною погодою стануть незабутніми. Готелі Гавани порадують туристів з будь-яким рівнем доходів. Великий інтерес представляють такі files/ekzotik/Kuba/Gavana.jpgвизначні пам'ятки Гавани, як фортеці Эль-Морро і форт Ла-кабаняча. Тури до Гавани будуть зручні вам у будь-який час року: температура тут приблизно однакова і взимку і влітку: 25-28 градусів. А щира чарівливість і невимушеність в спілкуванні жителів Гавани є гарантією того, що відпочинок в Гавані стане незабутнім для мандрівника з будь-якого куточка світу.

о. Кайо-Коко

Людям демократичним, веселим, доступним в спілкуванні напевно припаде до душі відпочинок в Кайо Коко. На острові розмістилися комфортабельні готелі Кайо Коко міжнародних ланцюгів. А визначні пам'ятки Кайо Коко настільки красиві що їх неможливо описати їх потрібно тільки побачити. Для тих, хто бажає провести свою відпустку на пляжі з білосніжного піску, біля кристально чистого моря, відпочинок в Кайо Коко — це те що треба. Купуйте тури на Кайо Коко — на острів де живуть пелікани, рожеві фламінго і білосніжні папуги Коко – в їх честь названий острів.
Відпочинок в Кайо Коко створений для тих, хто втомився від монотонного життя, земних проблем і щоденного клопоту. Ви можете подарувати собі тури в Кайо Коко в  будь-яку пору року: температура взимку і влітку приблизно однакова – 26-29 градусів. Проте, купуючи тури в Кайо Коко (з дитиною) не слід забувати, що ця країна не призначена для відвідин магазинів, тому все необхідне для відпочинку з дітьми, особливо маленькими, потрібно брати з собою.

о. Кайо Санта Марія

Відпочинок в Кайо Санта Марія привертає любителів підводного плавання, які можуть побачити тут безліч видів коралових риб. Відпочинок в Кайо Санта Марія - це поєднання розслабляючого пляжного проведення часу з активною культурною і розважальною програмою в Гавані. Відпочинок в Кайо Санта Марія це прекрасні місця для рибного лову, дайвингу, водних видів спорту і морських прогулянок по каналах, що розділяють острівці. Купуйте тури в Кайо Санта Марія і Ви відчуєте могутність океану на фоні незайманою цивілізацією природи. Якщо Ви мрієте помилуватися численною общиною рожевих фламінго, що постійно живуть на острові – тури в Кайо Санта Марія – це те що Вам потрібне. Тури на Кайо Санта Марія визнані ідеальним місцем для відокремленого відпочинку серед природи.

о. Кайо Гільєрмо

Тури в Кайо Гільермо – подорож на "Нежилий острів" який є заповідною зоною з винятковою флорою і фауною. Надзвичайна тиша і прозорі води подарують Вам справді незабутній відпочинок в Кайо Гільермо. Свій відпочинок на Кайо Гільермо можна різноманітити різними цікавими екскурсіями. Тури в Кайо Гільермо – це найдрібніший пісок, дуже чисте море і тиша, що панує навколо, яка підкорить всіх гостей, відвідуючих цей острів. Відпочинок в Кайо Гільермо багатообразний, але якщо ви бажаєте гострих відчуттів відвідати дивовижне шоу в Абалон центрі, головні герої якого – акули. А якщо ви прихильник глибоководної рибалки то тури в Кайо Гільермо просто створені для вас.

о. Кайо-Ларго

Купуйте тури в Кайо-Ларго і Ви побачите найрізноманітніших птахів – від величного фламінго до крихітних стрімких колібрі. Відпочинок в Кайо-ларго - рай для любителів підводного плавання. Тури в Кайо-Ларго - це подорож на "острів Пеліканів" іноді званий "єдиним карибським островом, що зберіг спокій і шарм дев'ятнадцятого століття". Відпочинок на Кайо-ларго – це відпочинок на чарівному курортному острові з комфортабельними сучасними пляжами, які захоплюють своєю красою. Основні визначні пам'ятки Кайо-ларго — пляжі, повністю ізольовані від зовнішнього світу. Комфортабельні готелі Кайо-ларго є сусідами з невеликими, грубої роботи, будиночками для відпочинку. Якщо Ви бажаєте сховатися від міської суєти – тури в Кайо-Ларго це те що Вам потрібне. Якщо ви хочете повалятися в білому, як мука, піску, поплескатися у воді смарагдового кольору, погрітися на ласкавому сонці, то вам пряма дорога на відпочинок в Кайо-Ларго.


Rambler's Top100
Metrika counter