aviatravelsale ru

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Курорти

Маврикій заслужила славу місця для елітного відпочинку - безліч фешенебельних готелів, сотні кілометрів розкішних пляжів, обрамлених кокосовими гаями, особлива атмосфера острова і чарівність його жителів - все це приваблює на острів тисячі туристів.

Порт-Луї розташований практично на березі моря, біля підніжжя гірської гряди Мока і гори Пітер-Бот (821 м.). Місто невелике і особливого інтересу для туриста не представляє, але все-таки варто відвідати його з метою оглянути виконану в біло-зелених тонах Мечеть Джумма (1805 р.), собор Сен-Джеймс, музей Інституту Маврикія Ля-Шасі, Музей фотографії, Поштовий музей , Музей масок, індуської-тамільська храм Маесварат (Тріоле), оригінальний музей черепашок, священні для індійців острова гігантські дерева "Піпа", собор Св. Людовика на вулиці Черч-стріт, розважальний комплекс "Куди Уотерфронт", старовинна фортеця форту Аделаїда і Марсове полі біля її стін, мальовничий китайський квартал на півночі столиці і колоритні будинку колоніальної епохи. Центр міста розташований навколо площі Зброї, на якій височіє Будинок уряду - офіційна урядова резиденція. За Будинком уряду знаходиться красива будівля парламенту, де проходять засідання законодавчої асамблеї Маврикія. Поруч, оточене садами, стоїть будівля Національного музею. Особлива чарівність місту надають його ринки, не найдешевші в країні, але зате самі галасливі і колоритні. Критий ринок на вулиці Факуар, базар на Рю де-ла-Кордеро, торгово-туристичний комплекс "Куди Уотерфронт", площа Кодам і галерея "Крафт Маркет", а також тисячі дрібних приватних торговців чим попало, що розташувалися практично на кожному розі. В околицях цікаві розташоване на південь від столиці маєток Пай із старовинною винокурнею і своєрідним музеєм народного побуту, кілька чарівних будинків креольської архітектури в Moka, вершина пус (812 м.) з розкішною панорамним майданчиком, ботанічний сад (25 га) з "Озером лілій" на місці колишнього маєтку губернатора Франсуа травні, церква Св. Франциска (1756 р., найстаріша церква на острові) і замок Мон-Плезір в Памплемусе. Від Порт-Луї до Морн-Брабан прокладена дорога, з одного боку якої тягнеться смуга пляжів, з іншого - гірське плато. Пляжі біля села Флік-ан-флак просто прекрасні. Бухта Тамарина більш дика, більш первинна, ніж бухти в інших місцях узбережжя. Через сильні течій купання тут небезпечно, зате для любителів серфінгу це райський куточок.

Діловий центр острова - місто Кюрпіп, один з перших міст побудованих на Маврикії, розташований на 550-метровій висоті над рівнем моря на Центральному плато. Тут зосереджені будівлі посольств, великих компаній і розкішні особняки знаті. Тут заслуговують уваги будинок муніципалітету, побудованого в колоніальному стилі, Королівський коледж, що нагадує по архітектурі фасад Букінгемського палацу (1813 р., один з найстаріших ліцеїв того часу), будівля Ратуші (1902 р.) на площі Муніципалітету - елегантна споруда креольської архітектури, публічна бібліотека, де знаходяться цікаві манускрипти, пов'язані з історією Маскаренскіх островів. Є ботанічний сад, де зібрано велику кількість тропічних рослин. На захід від міста розташований кратер давно згаслого вулкана Тру-о-Серф (глибина 85 м. і 200 м. в діаметрі). На південному в'їзді до міста розташований невеликий критий ринок, де по вихідних працює гучна ярмарок. Тут же розташована більшість майстерень, що виготовляють одну з "візитних карток" острова - макети кораблів. Недалеко від Кюрпіп знаходиться район розкішних вілл і резиденцій посольств Флореаль. Трохи нижче по долині лежить "торгове місто" Роз-Хілл, в якому розташовані великий відкритий ринок "Араб-Таун", безліч торгових центрів, театр Ла-Пласа, гарна церква і резиденція архієпископа Порт-Луї.

Західне узбережжя - самий посушливий район Маврикія, тому воно зберегло практично первісний вигляд і дещо рідше відвідується туристами. Морн-Брабан - найбільш західний край острова Маврикій, що лежить тим не менше всього в 48 км. від столиці. Це район дивно красивих пейзажів, розкішної лагуни, першокласних пляжів і екзотичної природи. Флік-ан-флак - улюблене місце відпочинку маврікійцев, що славиться прекрасними пляжами і розташованим неподалік заповідником "казел-Берд-Парк". У районі Флік-ан-Флако знаходиться більше чотирьох десятків цікавих місць для дайвінгу - ціле поле підводних печер "Собор", "Зміїний вал", протоку Сен-Жак, 4 затонулих судна на глибинах від 20 до 40 м. і т. д. Близько Волмар знаходиться однойменний заповідник (700 га, відкритий у 1999 р.), який охороняє представників місцевої фауни, а також проводить піші, велосипедні та автомобільні екскурсії. У західній частині острова безліч цікавих природних пам'яток - реліктовий ліс Макшабе (Махабі Беломб, найбільший природний заповідник на Маврикії), національний парк "Ущелина Чорної річки", острівець Беніта, бухта тамарінда, гора Морн-Брабан (550 м.), а також чудові ділянки для морської рибалки. Парк Ривьера-де-Ангільес дозволяє подивитися на крокодилів, гігантських черепах, хамелеонів, мавп, кажанів серед пишної тропічної рослинності.

Північне узбережжя, від Пуант-о-Піма до Кап-Малера, - самий туристами район. Тут практично завжди сонячно, а звичайні для цих місць вітру "відсікаються" Центральним плато, хоча сама місцевість практично плоска. Район Пуант-о-Піма (мис Прянощів) цікавий скелястими бухточками, відносним спокоєм і бірюзовими лагунами. Бе-о-торт (бухта Черепах) - справжній фешенебельний курорт (хоча пляжі тут теж невеликі). Тру-о-Біш і Мон-Шуазі славляться трикілометровим пляжем з найчистішого піску. Півострів Пуант-о-Каннон (мис Канонірів) утворює зону відокремлених невеликих пляжів, оточених сучасними курортними комплексами. Перейбер і Гран-Бе - осередку нічного життя і магазинів, десятків ресторанів і спортивних клубів - галасливі і космополітичні курортні центри. На захід від Гран-Бе знаходиться загальний пляж Мон-Шуазі, що тягнеться уздовж узбережжя до Пуант-о-Каннон. Цікаво побувати на мисі Кап-Малера (Нещасливий), пейзаж тут більш дикий і практично безлюдний, а розташована тут церква вважається однією з "візитних карток" острова. Навпаки гори Дю-Світ з океану піднімається мальовничий скелястий острів. Трохи північніше в океані лежить вражаюча група островів куен-де-Світ, Іль-Ронд, Ме-о-Серпентс, Габріель, Іль-Плат, Іль-д `Амбре та ін, що є природними заповідниками. Тут, крім дикого узбережжя, що зберіг в природному вигляді екосистему островів, особливою популярністю користуються води лагун, чудово підходять для дайвінгу.

Південь Маврикія менш відвідуємо туристами, ніж північна частина острова, однак саме цей район є самим мальовничим, зеленим та найцікавішим. Маебург - чарівне місто, побудований на південно-східному узбережжі Маврикія в красивій бухті Гран-Порт в 1805 році і названий на честь губернатора Мае де ля Бурдон. Над бухтою підноситься Левова гора, контури якої дійсно нагадують сплячого лева, поряд з берегом розсипані невеликі острівці, на одному з яких в 1810 році розігралася битва між французами і англійцями. У самому місті, окрім його колоритних сонних вуличок і магазинчиків, варто відвідати Музей історії морського флоту а будівлі 1771, кондитерську фабрику (заснована в 1870 р.), церква Нотр-Дам-дез-Анж або старовинне кладовище, де покоїться прах першим французьких колоністів. Чудова лагуна і чудовий піщаний пляж лежать на схід від міста, в напрямку на Блю-Бей. Влітку тут прекрасні умови для дайвінгу, а взимку дують сильні вітри, що сприяє занять віндсерфінгом. Гарний природний парк Ле-Валь знаходиться в районі містечка В'ю-Гран-Порт. У Буа-Шері можна відвідати чайну фабрику і познайомитися з усіма стадіями переробки чайного листа, а також купити прекрасний місцевий чай "Буа Шері". На побережжі розкинулися чудові пляжі, покриті дрібним піском, а пляж Морне багато хто вважає найкращим на всьому Маврикії.

Ближче до центральної частини розташована горбиста, вкрита пишною рослинністю рівнина Шампань і гористе плато Пітон-де-ля-Рів'єр-Нуар. Гори тут невисокі, з химерними за формою вершинами, такими, що мають цікаві назви: "Кішка і Мишка", "Великий палець", "Три соска" і т. д. Гран-Басс - священне місто маврікійцев індійського походження, які сповідують індуїзм - святиня знаходиться поряд з озером, де за переказами купалися феї. Перед храмом височіє статуя бика бога Шиви, а на вершині невисокого пагорба - фігура бога Ануаманга. У районі села Шамарель розташовані красиві водоспади і природні феномени "різнобарвною землі" на цукрових плантаціях Бель-омбр і "Долина 23 квітів" в березні-о-Егюй. У декількох кілометрах від Суйяка знаходяться водоспади Рочестера, а також "Плачуча скеля" біля Грі-Грі.

Східне узбережжя острова вважається одним з кращих місць відпочинку - звідси, з району Вье-Гран-Порт, почалася колонізація острова, тут велика різноманітність пейзажів, потужний кораловий риф тягнеться практично вздовж усього узбережжя, постійні легкі вітри із океану пом'якшують спеку, а кількість туристів не таке велике, як на півночі. Головними природними пам'ятками східного узбережжя вважаються незайманий ліс Доманс-дю-Шассер і угіддя іланг-іланг, Монтань-дю-Ліон (Левова гора, 480 м.), водоспади Гранд-Рів'єр-Сюд-Ест у гирлі однойменної річки, Оленячий острів і мис Диявола. Оленячий острів давно вже перетворився з шматочка незайманої природи в рясно забудований туристичними об'єктами курорт. Від Пуант-д'Есні, Тру-д'О-Дус або від Блю-Бей сюди регулярно ходять катери, що проходять повз островів Фуке, Білих чапель (пташиний заповідник), фарватер (руїни форту), Маяка, Фламінго та ін Від Пальмар до Пуант-де-флак тягнеться розкішний багатокілометровий пляж. У престижний курорт перетворений колись тихий рибальське селище Пуант-де-флак, чия чудова лагуна оточена закритими пляжами готелів, полями для гольфу, низкою з'єднаних містками басейнів, дайв-центрами, тенісні корти, а також 37 га тропічного парку. Найкраще місце для занять віндсерфінгом - район Морн.

Острів Родрігес (18,3 на 6,5 км.) Розташований в Індійському океані в 650 км. на схід від Маврикія. Вінчається в центрі невисокою Лимонної горою (393 м.), острів рівнині, але порізаний невеликими долинами з крутими схилами, що закінчуються у берегової межі численними бухтами і мисами. Столиця острова - Порт-Матурін, розташована на північному заході Родрігеса. місто нагадує знімальний майданчик Голлівуду - тут майже немає транспорту, будинки збудовані в якомусь неймовірному старому стилі і пофарбовані в яскраві кольори, одягу місцевих мешканців просто фантастичні, і над усім цим стоїть непередавана тиша (відносна, звичайно) тихого провінційного міста. Головна визначна пам'ятка міста - він сам, а також його тихі вулиці, старі будівлі і сотні що належать вихідцям з Азії магазинчиків і лавок. Крім столиці, варто відвідати чудову бухту Гран-Бе (5 км. На схід від Порт-Матурін), Пуант-Коттон ( "бавовняний мис"), казково красиву Бе-о-Юітр ( "бухта устриці"), мангрові зарості Бе - Мальгаш, величезний дикий пляж Граве, пляжі Сен-Франсуа і Фюмье близько Пуант-Коттон, католицька каплиця Сакре-Кер (1939 р.) у вересні-Габріель, водоспад Вікторії у Сент-прізвища, "коралову рівнину" з численними печерами на південно - заході, прекрасну бухту Бе-Топаз і мис Maпу. У протоках між кораловими рифами й у відкритому морі за його межами маса цікавих місць, "обслуговуються" місцевими дайв-центрами, а також безліч ділянок для морської рибалки.

Риболовля у відкритому морі - одна з головних визначних пам'яток Маврикія. У будь-який час року тут виловлюють рекордні екземпляри блакитних Марлін, риби-молот, тунця, барракуд та інших. Кращий час для риболовлі припадає на листопад-квітень і вересень-листопад, а самими "порожніми" вважаються червень і липень. Клуби, що пропонують рибалку у відкритому морі, надають для риболовлі катери і моторні яхт, повністю оснащені всім необхідним. Кращими місцями для рибалки вважаються бухти біля південно-західного узбережжя, від Рів'єр-Марлін-Нуар до Морн-Брабан. Можна вийти в море і з будь-яким місцевим рибалкою, така риболовля може виявитися навіть цікавіше і результативніше "офіційної", та і обійдеться значно дешевше.

Національні парки та заповідники на Мавpікіі
Флік-ан-флак - улюблене місце відпочинку маврікійцев, що славиться прекрасними пляжами і розташованим неподалік заповідником "казел-Берд-Парк". Близько Волмар знаходиться однойменний заповідник (700 га, відкритий у 1999 р.), який охороняє представників місцевої фауни, а також проводить піші, велосипедні та автомобільні екскурсії. У західній частині острова безліч цікавих природних пам'яток - реліктовий ліс Макшабе (Махабі Беломб, найбільший природний заповідник на Маврикії), національний парк "Ущелина Чорної річки", острівець Беніта, бухта тамарінда, гора Морн-Брабан (550 м.), а також чудові ділянки для морської рибалки. Парк Ривьера-де-Ангільес дозволяє подивитися на крокодилів, гігантських черепах, хамелеонів, мавп, кажанів серед пишної тропічної рослинності.

Недалеко від північного узбережжя, в океані, лежить вражаюча група островів куен-де-Світ, Іль-Ронд, Ме-о-Серпентс, Габріель, Іль-Плат, Іль-д `Амбре та ін, що є природними заповідниками. Тут, крім дикого узбережжя, що зберіг в природному вигляді екосистему островів, особливою популярністю користуються води лагун, чудово підходять для дайвінгу.

Гарний природний парк Ле-Валь знаходиться в районі містечка В'ю-Гран-Порт на півдні Маврикія.

Головними природними пам'ятками східного узбережжя вважаються незайманий ліс Доманс-дю-Шассер і угіддя іланг-іланг, Монтань-дю-Ліон (Левова гора, 480 м.), водоспади Гранд-Рів'єр-Сюд-Ест у гирлі однойменної річки, Оленячий острів і мис Диявола.


Rambler's Top100
Metrika counter