lviv03

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Дубаї

Тури в Дубаї стануть для відпочиваючих екзотичною і оригінальною подорожжю. Надмірно говорити, що готелі Дубая добре відомі всьому світу. Відпочинок в Дубаї - це казка, яку ви зможете побачити і відчути. Відпочинок в Дубаї сподобається всім. Любите шопінг – будь ласка, любите активний відпочинок – відпочинок в Дубаї сподобається і вам. Тури в Дубаї дуже сподобаються туристам які не уявляють відпочинок без щоденних рейдів по нічних клубах, ресторанах і магазинах. Визначні пам'ятки Дубая дуже різноманітні, тому їх просто необхідно побачити. Тури в Дубаї  — це не просто відпочинок біля моря, це – яскраві, незабутні враження.

Шарджа

 Якщо Ви хочете сумістити недорогий відпочинок на березі Персидської затоки з можливістю зробити покупки в Дубаях -  відпочинок в Шарджі це те що Вам потрібне. Тури в Шарджу — це подорож в красиве біле місто на білому піску, що розташувалося уздовж берега затоки. Багато готелів Шарджі розташовані прямо на березі моря, що робить Шарджу одним з улюблених місць відпочинку туристів. Відпочинок в Шарджі краще всього провести до початку жовтня - кінець травня. Ви можете дізнатися, що таке відпочинок в Шарджі, тільки приїхавши туди і пожив там тиждень або два. Тури в Шарджу - відмінний спосіб розслабитися і забути про всі проблеми і міську суєту. Визначні пам'ятки Шарджі дуже різні, адже Шарджу вважають «містом музеїв». Купуючи тури в Шарджу незабувайте що це найбільш строгий по вдачах емірат.

Рас-аль-Хайма

Рас-аль-Хайма (Ras al-Khaimah) - найпівнічніший і родючий, а також один з найкрасивіших еміратів ОАЕ. На невеликій території в 1700 кв. км представлено приголомшлива різноманітність природних ландшафтів та природних пам'яток. Сприятливий клімат і родючі грунти зробили його справжнім квітучим оазисом. Цей емірат з населенням понад 250 тис. чоловік відомий багатим торговим минулим. Саме тут знаходився стародавній Джульфар, відомий як процвітаючий центр торгівлі перлами. Порт Рас-аль-Хайма був кращим на узбережжі, мореплавство - одним з головних занять його жителів.

Фуджейра

Фуджейра (Fujairah) - наймолодший з еміратів, так як до 1953 р. він входив до складу емірату Шарджа. І єдиний емірат, який виходить до Індійського океану (Оманського затоки). Займає територію в 1150 кв. км, населення приблизно 130 тис. Це дуже мальовниче місце з пагорбами і скелястими горами, затоками і сріблястими піщаними пляжами.
      Тут багато історичних місць. У місті Фуджейра знаходяться руїни старовинного порту. Відкрито музей археологічної галереї, де представлені знахідки з доісторичних поселень, виявлених поряд з прилеглими населеними пунктами Кідфа і Бітна. Трохи далі на північ від Фуджейра знаходяться красиві приморські містечка Бадді і Дібба. Неподалік від Бадді можна побачити найстарішу в ОАЕ глинобитну Баддійскую мечеть.
      Фуджейра - це чудовий курорт з розвиненою інфраструктурою, справжній рай для любителів підводного плавання.


Rambler's Top100
Metrika counter