japan

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

острів Мае


Острів
Мае (Mahe Island) - найбільший в архіпелазі, тут знаходиться столиця Сейшел - місто Вікторія. Острів гранітний, з гористим рельєфом, дуже зелене, найвища точка - 907 м над рівнем моря. На острові 70 пляжів, найпопулярніший з них - Бо Валон на північному узбережжі. Поруч з Мае є груп
а з 4 маленьких острівців, в 1973 р. вони були оголошені Національним морським парком. У тутешніх водах водиться понад 150 видів риб, ростуть унікальні корали. Риболовля, збір раковин і коралів заборонені.

острів Праслін

Острів Праслін (Praslin Island) - другий за розмірами острів, його називають "Райським садом". Тут знаходиться унікальний національний парк Веллі-де-Мей ("Травнева долина", включена в список Світової спадщини ЮНЕСКО), там ростуть більше 7 тис. знаменитих пальм "коко де мер" і мешкає рідкісний чорний папуга. Райони Кот д `Ор, Вольбер, Консоласьон, затоки Св. Анни, мису Св. Марії, бухт Лаціо, Ла-добрий, Петі-Ланс-Керлан славляться красивими ландшафтами. На острові працює фабрика з виробництва копри, є плантації ванілі, відмінні пляжі Гранд-анс, Будемо, Жоржетт, Арі-Матeлo, Арі-Петі-Кур та ін До послуг туристів розкішні готелі і вишукані ресторани. Неподалік від Праслін знаходиться острів-заповідник Арід. Це другий за значенням природний заповідник архіпелагу, де мешкає більше морських птахів, ніж на всіх інших островах разом узятих.

острів Силует

Острів Силует (Silhouette Island) - це справжній острів скарбів для любителів природи. Для Вас - всі чудеса підводного світу, незабутній дайвінг!
Якщо ви хочете побачити своїми очима всі чудеса підводного світу Індійського океану, зайн

ятися підводним фотографуванням і дайвінгом, відвідайте острів Силует!
Силует - третій за величиною острів Сейшельського архіпелагу. На цьому острові немає автомобільних трас - тільки дві стежки для піших прогулянок ведуть крізь тропічний ліс в гори. Найвища  
вершина - гора Даубан (740 м) втрачається в туманному серпанку хмар, а ночами відображається в залитому світлом місячному океані, немов примарна піраміда. Сам острів оточений кільцем казкових за своєю красою коралових рифів. Підводний світ дуже яскравий, так само як і вся природа цього невеликого острова. Плавання, дайвінг, риболовля, пірнання з маскою - і це ще не все, чим Ви можете зайнятися під час відпочинку на силуеті.
На острові знаходиться єдиний готель
LABRIZ SILHOUETTE Це один із самих чудових готелів світу.

острів Фрегат

Острів Фрегат (Fregate Island) знаходиться в самій східній частині Індійського океану, і прир
ода
цього куточка світу відрізняється фантастичною красою і яскравим своєрідністю. Гігантські гранітні валуни химерної форми наче стоять на сторожі навколо семи пляжів з білосніжним, трохи рожевим піском. У глибині суші переливається всіма фарбами тропічний ліс. При будівництві цього острова-готелю були дотримані найсуворіші правила з охорони навколишнього середовища. Не більше 40 гостей одночасно можуть скористатися розкішшю, безпекою і самотою на цьому райському острові.
На острові знаходиться єдининий у своєму роді готель
FREGATE ISLAND PRIVATE. Це одне з найбільш розкішних місць для відпочинку в світі.

острів Ла Діг


Острів Ла-Діг (La Digue Island) - це відмінні плажі, абсолютно чисте морське  
дно
, прозора вода і буйна рослинність. Життя в цьому місці не змінилося за останні два століття. Єдиний вид транспорту - волові упряжки. "Візитна картка острова" - красива бухта Сурс-д'Аржан і мис Тюрсі. Спокійний відокремлений відпочинок в оточенні величних скельних ландшафтів чекає туристів в бухтах Петі-Арі, Гранд-анс, Анс-Коко, Реюньон, Північ, Палат, Гулетт, Грос-Рош, Банан і Фурмі. У Ла-Пассе, столиці острова, багато старовинних креольських дерев'яних будинків, а також єдиний великий готель острови - «Ла-Діг Лодж».


Rambler's Top100
Metrika counter