zakarpat3

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Бентота

Бентота - курорт Шрі-Ланки, який відрізняється спокійною та тихою обстановкою. Райські пляжі Бентоти ідеально підійдуть для романтичного або сімейного відпочинку. Розташований в унікальному місці, де зливаються річка і океан, цей південний куточок у будь-який час року радий прийняти туристів, які шукають можливість відпочити душею і тілом і зарядитися силами на довгий трудовий рік.

Берувелла

Берувелла - відомий курорт на південно-західному узбережжі острова Шрі-Ланка, в 58 кілометрах від Коломбо. Це місце першого поселення арабських купців у 7 столітті, тут і зараз проживає велика спільнота ланкійських мусульман. У місті знаходиться найстаріша мечеть - Кечімалаі. Після закінчення місячного посту Рамазана тисячі паломників приїздять сюди, щоб відвідати могилу шейха Ашарента, мусульманського святого, чия труна, згідно легенди, прибилась до місцевого берегу більше 1000 років тому. Берувела є найпівнічнішим курортом в ланцюжку пляжів, що простягнулася на довгі 130 км уздовж південно-західного узбережжя Шрі-Ланки.

Ваддува

Ваддува - це розкішні пляжі, чисті прозорі води Індійського океану, тропічні сади і надзвичайно гостинні і доброзичливі жителі. Ваддува знаходиться в 35 км на південь від Коломбо. Температура повітря у Ваддуві зазвичай тримається на позначці 25 - 30 градусів, холодніше тільки в горах. Температура води в середньому 26 градусів. Найкращий час для відвідування Ваддуви з жовтня по квітень. На курорті створені прекрасні можливості для занять водними лижами, віндсерфінгом, підводним плаванням, вітрильним спортом. На території готелів є тенісні корти та майданчики для гольфу.

Негомбо

Південний берег Негомбо - популярне місце серед любителів риби та морепродуктів. У місцевій бухті рибалки виловлюють неймовірну кількість омарів, крабів та креветок. Прямо на пляжі розташовано безліч таверн, де всі ці дари моря готують на відкритому вогні.

Хіккадува

Хіккадува (близько 70 км на південь від Коломбо) - популярний курорт, який першим в Шрі-Ланці став приймати іноземних туристів. Тут найрозвиненіша інфраструктура, створені всі умови для відпочинку преміум-класу. Знамениті «коралові сади» Хіккадува в останні роки, на жаль, майже зникли із-за теплих течій.


Rambler's Top100
Metrika counter