baner-Lviv-kolaz

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Туристичні міста України

Київ

Древній, величний, прекрасний і багатий садами та світлими людьми – таким змальовували Київ письменники та поети минулого століття. Шумний, некомфортний, заплутаний, неприбраний – такими епітетами нагороджують його сьогодні дописувачі соцмереж.


Львів

Львів – одне із найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно поєднались минуле і сучасне. Львів – це перлина України, столиця Галичини, місто, яке зуміло зберегти своє давнє обличчя  понад  сім століть. Львів – це також місто храмів, пам’яток архітектури. Це немов би музей під відкритим небом. Вузенькі вулички, величні храми створюють відчуття застиглого часу.


Гірськолижні курорти України

Буковель

Один з най популярніших гірськолижних курортів Карпат, куди щорічно приїжджає велика кількість туристів як для літнього так і для зимового відпочинку.


Драгобрат

Драгобрат- один з най високогірніших гірськолижних курортів України. Сезон катання тут триває аж до травня. Кількість трас на курорті небагато, однак більшість зможуть знайти схили для себе.


Пилипець

Пилипець - бурхливо розвивається гірськолижний курорт в Карпатах , колиска фрірайду, а також улюблене місце для всіх, хто не уявляє зиму без катання на гірськолижних трасах.


Славське

Гірськолижний курорт Славське, один з найстаріших в Україні. Довгий час був дуже популярний завдяки своєму розташуванню, а також цікавими схилами для катання. 


Плай

Гірськолижний комплекс "Плай" почав свою роботу в 2007 році. З того часу постійно розвивається. Кожного року з'являються нові локації для повноцінного відпочинку.
Зараз на курорті діє 6 гірськолижних трас різного рівня складності з сучасним крісельним підйомником. На території комплексу діє СПА зона з басейнами, джакузі, саунами.


Тисовець

Гріськолижний туристично-спортивний комплекс Тисовець знаходиться неподалік села Орявчик. Довгий час комплекс був закритий для звичайних відвідувачів. Заразр це гірськолижний комплекс міжнародного значення 


Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter