rizdvo baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Львівяни в інтернеті голосували за кав'ярню Львова з найкращим сервісом

В світі ставлення до сервісу є надзвичайно високим. Високий сервіс включає в себе і швидке обслуговування, і звичайно якісно надані послуги, відповідна атмосфера та спілкування з гостем закладу. В висококласних закладах офіціанти зобов'язані пам'ятати постійних клієнтів і те що вони зазвичай замовляють. Таких нюансів є десятки, і відсутність кожного з них може зіпсувати враження.

Tvoemisto.tv[nbsp]вирішило дізнатись, яка кав’ярня у Львові може похвалитись найкращим сервісом на думку львів’ян. На сайті[nbsp]Tvoemisto.tv[nbsp]провели голосування для визначення кав'ярні з найкращим сервісом у Львові. Найбільше голосів отримала кав’ярня “Меделін» – 433 голоси, на другому місці – «Світ кави» – 403 голоси, на третьому місці Свічкова кав’ярня – 133 голос.

 

Про кав’ярні, які набрали найбільшу кількість голосів, ми, як і обіцяли, розповімо Вам трохи більше.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter