lv1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Львівський Оперний театр

Театр опери та балету ім М. Заньковецької побудований на початку ХХ століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського. Оперний театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською Оперою.стоячи поруч з величним фасадом цієї фантастичної будівлі відчуваєш красу та вічність мистецтва у порівнянні з швидко плинним людським життям. В архітектурі театру можна знайти різні стилі європейських країн.

 

Форми фасаду дуже складні і різноманітні: це колони, балюстради, ніші, насичені алегоричними скульптурами. Над головним карнизом фасаду височать статуї восьми муз, над ними горельєфна десяти фігурна композиція «Радощі і страждання життя». Фронтон угорі завершується скульптурною тріадою крилатих бронзових постатей Генія драми і комедії, трагедії і у центрі – Слави, яка тримає золоту пальмову гілку. Ці скульптури творили видатні львівські митці Попель, Баронч, Війтович.

 

Інтер'єр Львівського оперного театру вражає не менше, ніж зовнішній вигляд. В середині театр оздоблений позолотою (на неї було витрачено декілька  кілограмів золота), різнокольоровим мармуром, декоративними розписами і скульптурами.

 

Чотири ярусний глядацький зал має форму ліри і вміщує понад тисячу людей. Окрасою сцени є декоративна завіса «Парнас» (1900 рік) відомого у Європі живописця Генрика Семирадського – алегоричне трактування сенсу людського життя у постатях Парнасу.

 

Зал львівського оперного театру відзначається чудовою акустикою. Тут можна побачити виступи славетних оперних і балетних колективів України та гастролерів з інших країн. 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter