ukraine-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Мальдіви

Прапор Мальдів Герб Мальдів
Розташування Мальдів

Мальдівська Республіка — країна у північній частині Індійського океану приблизно за 700 км від Шрі-Ланки, розташована на архіпелазі з 1196 коралових островів, що згруповано в 12 атолів. Всі острови плоскі, не більше 13 кв. км, середня висота — 1,8 м над рівнем моря. Заселено 203 острови. Мови: дівехі, англійська.

Клімат — екваторіально-мусонний. Середньомісячні температури коливаються від +24 до +30 °С. Опадів — до 2500 мм на рік. Сезон дощів — протягом квітня-жовтня, коли дме південно-західний мусон. Сухий сезон супроводжується північно-східним мусоном (грудень-березень).

Столиця:  Мале
Незалежність від Великобританії:  26 липня 1965
Площа:  298 км? км? (166-а)
Населення:   перепис 2006 р. 298,968
Валюта:  мальдівська руфія
Часовий пояс:  UTC +5

Про країну
Відпочинок на Мальдівах не залишить байдужим нікого. Вибравши тури на Мальдіви, однаково задоволеними залишаються від туризму і молоді туристи і сім'ї з дітьми, і романтичні парочки, і досвідчені мандрівники. Ви можете замовити у нас гарячі тури на Мальдіви за доступними цінами і відправитися в найкоротші терміни на кращі курорти Мальдів, підібрати відповідний саме Вам варіант путівки на Мальдіви, з урахуванням Ваших можливостей і переваг.

мальдіви тури мальдіви туризм відпочинок на мальдівах

    Коли Ви поїдете на екскурсії на Мальдіви, Ви отримаєте райську насолоду! Також дуже популярний водний туризм на Мальдівах. Відпочинок на Мальдівах порадує вас різноманітністю послуг. Подорож на Мальдіви - відмінний варіант для відпочинку. Туроператор по Мальдівах надасть Вам прекрасний рівень сервісу, якнайкращі готелі на Мальдівах і безліч незабутніх екскурсій і розваг.


Rambler's Top100
Metrika counter