FotorCreated

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Мексика

Прапор Мексики Герб Мексики
Прапор Герб

 

Розташування Мексики

Мексика (ісп. M?xico МФА: [?mexiko] Ме?хіко), офіційно Мексиканські Сполучені Штати (Estados Unidos Mexicanos) (ісп. Estados Unidos Mexicanos) — країна в Північній Америці, яка межує на півночі зі Сполученими Штатами Америки, на півдні з Гватемалою, Белізом. Мексика також омивається на заході Тихим океаном, на південному сході Карибським морем та на сході Мексиканською затокою. Мексиканські Сполучені Штати — федеративна конституційна республіка, яка складається з 31-го штату та одного федерального округу навколо столиці м. Мехіко.

Мексика — п'ята найбільша країна на американському континенті та 14-та найбільша в світі. З населенням у 103 мільйони чоловік Мексика має найбільшу кількість іспаномовного населення в світі.

Мексика була колискою древніх цивілізацій Нового Світу.

Площа 1 972 550 км? (14)

Населення - оцінка 2006 р. - 107 449 525 (11).

Столиця – м. Мехіко.

Офіційна мова – іспанська.

Часовий пояс - (UTC-8, -6)


Географія
Мексика знаходиться на південній частині північно-американського континенту.
На заході 7338км берегової лінії омивається водами Тихого океану, а на сході на 2806км простягнулися береги Мексиканської затоки та Карибського моря.

Клімат
У Мексиці розрізняють сухий (листопад-квітень) та вологий (червень-вересень) сезони. Найкращий період  для відвідання цієї країни з листопада по квітень.  В цей час середня температура в Мехіко - +22°С, в Канкуні близько +30°С, в Акапулько - +25-27°С. Курорти Мексики – територія вічного літа, температура води не буває нижче +22°С.
Час
Три часових пояси в Мексиці. В Мехіко час відстає від київського на 8 годин. Тихоокеанське узбережжя – на 10 годин.

Про країну:

У Мексику їдуть туристи, які бажають поєднати розважальний та пізнавальний відпочинок. Це країна з цікавою історією, багатими культурними надбаннями та традиціями. Мальовнича природа, білосніжні пляжі та сніжні вулкани, археологічні пам’ятки ацтеків, майя, колоніальні палаци, недорогі товари та послуги – все  це сучасна Мексика.
Мексика - не найбагатша країна, але для туристів є першокласні курорти  Канкун, Акапулько, Плайя-де-Кармен, Пуерто-Валларта, Косумель, Уатулько та інші.

 Тут знаходиться найбільш населене місто в світі, тут можна побачити пам'ятки найдавніших цивілізацій, сюди приїжджають на відпочинок мільйони людей щороку. Саме тури до Мексики дають можливість Вам побачити цю давню і в той же час сучасну країну абсолютно по-новому, навіть якщо Ви перед тим багато чули про Мексику. Провівши свій відпочинок в Мексиці Ви наберетеся нових сил, а в пам'яті залишаться найяскравіші моменти, які тільки можуть залишити проведені тури до Мексики.

мексика тури мексика відпочинок

    Як ні в жодному іншому місці планети, в Мексиці відпочинок проходить дуже різноманітно і незабутньо - колорит тутешнього населення та національний фольклор створюють фантастичну атмосферу свята, який ніколи не припиняється, тури до Мексики дозволяють вибрати один з безлічі способів проведення часу - Ви можете провести як захоплюючий активний відпочинок в Мексиці, провести цікаві екскурсії по країні, так і організувати для себе незабутній пляжний відпочинок в Мексиці, який дозволить Вам розслабитися, забути про всі проблеми і зануритися в яскравий і барвистий світ прекрасного відпочинку в Мексиці!


Rambler's Top100
Metrika counter