carp2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Ми в Соцмережах

   

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Львівська область

Івано-Франківська область

Закарпатська область

Чернівецька область

Відпочинок в Карпатах Міжгір'я

Туристичний комплекс

Туристичний комплекс "Воєводино"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Ukraina

Ціна: 570.00 UAH

гірськолижний спуск на території комплексу

Готель “Шепіт Карпат”

Готель “Шепіт Карпат”

Дата проведення:

Загальна оцінка 5

Маршрут: Украина, Пилипець

Ціна: 200.00 UAH

4 км. до лижних трас

Готельний комплекс

Готельний комплекс "Аратта"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Міжгір'я

Ціна: 0.00 UAH

5 км. до лижних трас

Готель & SPA

Готель & SPA "Зоряні Карпати"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Вишка

Ціна: 280.00 UAH

3,5 км. до лижних трас

Еко-курорт

Еко-курорт "Ізкі"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Ізки

Ціна: 420.00 UAH

До витягів 50 м

Міжгір'я

Міжгір’я — це чудове місце для зимового відпочинку і для прихильників зеленого туризму. Тут є як гірськолижні витяги, так і оглядові. Розташовані вони в смт. Міжгір’я, в селі Подобовець та Пилипець. Гірськолижні витяги є також у селі Верхній Студений та Ізки. У самому Міжгір’ї є трьохмістний крісельний витяг, який належить до комплексу “Альянс”. Він тягнеться на гору Маковиця, висота цієї гори 753 метри. На території даного комплекту ви зможете взяти на прокат гірськолижне спорядження, отримати необхідну допомогу у медпункті, припаркувати автомобіль чи завітати у ресторан.

Тут на вас чекатимуть три траси різного рівня складності. Синя траса має довжину 2 300 метрів, червона сягає 2 000 метрів, а чорна – 1 500 метрів.

В селі Ізки на вас чекатиме ще одна чудова гірськолижна база. Тут на вас чекатиме два дво-крісельних витяги та бугель ний підйомник, довжина яких складає 950 метрів. Сюди варто завітати новачкам та тим, хто має бажання попрактикуватись у катанні на лижах. Завдяки відповідному гірському масиву тут представлені легкий та середній за рівнем складності спуски, а відповідно до прийнятої класифікації «зелені» та «сині» траси. Загалом налічується 5 трас довжиною від 1000 до 3000 метрів з перепадом висоти 250 метрів. Також тут є траса для сноутюбінгу.

Також чудовим місцем для зимового відпочинку є село Подобовець, у якому є 2 витяги та декілька трас з різною довжиною та різними рівнями складності.

Окрім того можете завітати в село Пилипець, яке розташоване на відстані 25 км. від Міжгір’я. Спуск на цій трасі має різні рівні складності. Довжина спуску складає 700 метрів з перепадом висоти 150 метрів.

Міжгір’я – це мальовничий та поетичний куточок Карпат. У будь яку пору року тут прекрасно та незабутньо. Більшу частину території займають гори, найвища з яких сягає 1719 метрів.

У теплу пору року туристи з’їжджаються сюди задля того, щоб відвідати живописні куточки наших Українських гір. Саме звідси починаються мандрівки на «морське око» Карпат – озеро Синевир та Теребле-Рецьку ГЕС, котра неймовірно з’єднує води двох річок у один тунель протяжністю 4 км.

Саме тут на вас чекатимуть 48 джерел мінеральної води з цілющими властивостями. Тому варто задуматись про оздоровлення саме у цій місцевості, адже окрім кришталевої води з лікувальними властивостями ви отримаєте душевну насолоду та часте гірське повітря.

Неподалік знаходиться один з відомих Карпатських водоспадів Шипіт. Біля водоспаду збираються не лише туриста, а й проходять різноманітні фестивалі і масові заходи, а з 7 по 10 липня тут традиційно святкують Івана Купала.

Варто відмітити що нещодавно у Заповіднику Синевир відкиди ведмежатник, сюди привезли вже 5 ведмедів, а зовсім скоро їх чисельність планують значно розширити.

Також неподалік, на території НПП «Синевир» розташований єдиний у Європі музей сплаву та лісу, сюди обов’язково варто навідатись. адже аналогів цього музею немає у цілому світі.

Ну і, звісно ж, сюди їдуть задля того, щоб потрапити на найбільше озеро Закарпаття. Синевир вкритий переказами та легендами, він оповитий якоюсь загадковістю і цим притягую до себе туристів.

Екскурсія Кавовий Львів
В гості до страусів
Пішохідні екскурсії по Львову
Замками Львівщини
Тунель кохання та Тараканів форт

Rambler's Top100
Metrika counter